Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 2 hónapja voltam villámolvasás...

2 hónapja voltam villámolvasás tanfolyamon, de úgy érzem, hogy nem segít semmit?

Figyelt kérdés

Azért mentem el, mert gyorsabban akartam felkészülni a vizsgákra...de. Gyűlölök elmetérképet rajzolni....Nagyon szenvedek vele. Igazából nem is tudom, hogy mit csinálok....nemhogy azt, hogy egyáltalán jól csinálom-e. Eddig egyik vizsgám sem sikerült, amire villámolvasással készültem.

Még a tanfolyamon mondták, hogy horror könyveket nem kéne lefotózni, mert szörnyű rémálmokat okozhatnak, de én már annyira kétségbe vagyok esve, hogy azt is kipróbáltam....de nem történt semmi. Semmi rámálom, semmi.

Mit csinálok rosszul? Valaki segítsen! :/



#villámolvasás #sikertelen próbálkozások
2013. márc. 3. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hadd. Vizsgákra készülj folyamatosan, ne csak a vizsgaidőszakban. Nem lesz semmi probléma, ilyenen meg feleslegesen ne stresszelj. Nem tesz jót.
2013. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*hagyd
2013. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eNerdzsy ***** válasza:
49%

Ha úgy érzed, hogy semmit sem segített a tanfolyam akkor kérd vissza a befizetett összeget.

Ha esetleg nem kapod vissza egyértelműen kiderül, hogy mi is a valódi célja az ehhez hasonló "csoda kurzusoknak".


Tanulj inkább folyamatosan. Sok sikert!

2013. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha gyűlölöd az elmetérkép készítését akkor valami alapvető baj van azzal,ahogy csinálod. Pont az lenne a lényeg,hogy az alkotás öröme segít hatékonyabban tanulni!!! Tanulás Mesterfogásai videókat ingyen le tudod tölteni a netről, abból ki kell derülnie számodra, hogy mi a bibi. Ha nem élvezed a folyamatot (általában én nehezen veszem rá magam,hogy elkezdjem, de ha már csinálom,nagyon élvezem a folyamatot) és erőlteted annál nincs rosszabb. A videót megnézve biztos rájössz majd,hogy mi a gáz! Hajrá!
2013. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,még annyi,hogy nyugodtan kérdezd meg az oktatót emailban, hogy mi lehet a gond,szívesen válaszolni fog rá! Fontos, hogy részletesen írd le a problémádat, hiszen nem gondolatolvasó.:)
2013. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Hm., mi ez a hülyeség? A gyorsolvasási technika való erre, amit szeretnél, de annak semmi köze misztikus dolgokhoz.
2013. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kabelach Kristof válasza:
23%
A villamolvasas mar regota tudott teny, hogy trukk!!!!! Egy szimpla atveres aldozatai lettek mindazon milliok, akik hinni akartak vmiben, ami nem letezik. Derren Brown illuzionista tovabb is fejlesztette egyebkent a trukkot, de O volt olyan kedves es kozolte: illuzionista vagyok es ez csak egy trukk!! Nem letezik! Ne tegyetek meg gazdagabba csalokat!
2013. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!