Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Régen szenvedélyesen szeretem...

Régen szenvedélyesen szeretem matematikával foglalkozni, nagyon is ment mikor iskolába jártam, tudnám magamnak valahogyan azt programozni, hogy nagyon szeretek nyelveket tanulni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj sokat a nyelvre.
2013. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gondold azt, hogy megszeretnéd tanulni. Elvileg ha sokáig szugerálod magad előbb-utóbb elhiszed magadnak.
2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel kérdéseket magadnak. Miért fontos számodra az a nyelv? Mitől szép? Mikor alkalmaznád? Milyen előnnyel járna a jövőben ha megtanulnád? Miről maradnál le ha halogatnád? Ezt bétában. Persze ha totál idegen tőled az egész és undorodsz tőle,akkor valszeg csak másoknak akarsz megfelelni és amiatt erőlteted, de remélem nem erről van szó. :)
2013. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. márc. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!