Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágyom arra hogy szenvedélyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom arra hogy szenvedélyesen szertkezzek hogy érezzem az a másik akar, hozzábújjak desose jön össze, miért?

Figyelt kérdés

szóval..én nem valakit keresek ..mert a valaki az nem társ! én pedig csak érzelemből tudok kapcsolatba lépni.

Valahogy mindig azok találnak meg akikkel nincs meg az a szellemi sík és vonzalom, én pedig azokba szeretek bele -nagy ritkán-mrt amugy nem vok könnyen szerelemes tipus ,akikkel meg nem működhet. Annyira rossz. Szenvedélyt akarok,h elveszítsem a fejem ,aztán odasimuljak, és a kis hálóingemben a másik által készített kakaót szürcsörlgessem. tejszínhabbal. - .

25+nő))


2012. dec. 20. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele pont ahogy te :D Én jóval fiatalabb vagyok és fiú és az a baj hogy most ez k már gáz ... :D Mármint nem nekem hanem mindig azt akarják lányok hogy semmi romantika semmi csak dugjunk már oszt kész ... Azért lehangoló egy idő után hogy próbálsz romantikus,szenvedélyes lenni és lese szarják .Ilyen világot élünk .. Mostanra ez erkölcs 0
2012. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok és én is ugyanígy vagyok vele.

A legutóbbi barátnőm nem volt ilyen csak az elején, először jó volt vele romantikázni, nagyon szerelmesek voltunk egymásba, csak úgy dúlt a szerelem, de amilyen hamar jött olyan hamar elment, a végén már nem érzett semmit csak gyors ágyikó aztán ennyi, amikor hozzábújtam mindig megfordult, amikor megcsókoltam gyors túl akart lenni rajta, a saját feje után ment mindig engem meg otthagyott. Amikor szakított velem akkor én sokáig reménykedtem abba hogy újra meg kellene próbálni hátha, de 3 hónap után beláttam hogy erre nincs esély. Most én is így vagyok vele, nehezen találok olyan lányt aki szabad lenne és képes lenne engem szeretni. Sajnos ez van.

2012. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, elhiheted, hogy nekem is hasonló a vágyam, csak én nőre vágyom így. Csak egyszerűen jól esne már csak úgy, szorosan átölelni valakit, akiről tudom hogy szeret, és érezni azt, hogy ő is visszaölel, és sosem akar elengedni, mert nekem ő és neki én vagyok a legfontosabb! Sajnos ilyenben még nem volt részem. Pedig de jó lenne!!!

29 F (Bp)

2012. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a szellemi sík. Napi jó fél liter kakaót iszom, de utálom a tejszínhabot :)
2012. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy túlságosan rágörcsölsz.Éld az életed,járj el szórakozni(nem feltétlenül szórakozóhelyre gondolok),aztán majd csak rád talál az igazi.Úgyis állítólag,akkor toppan be az ember életébe a nagy ő,amikor a legkevésbé se számítana rá.

Ha kicsit lazítasz és látják rajtad,hogy vidám vagy,hidd el,hogy végül találsz egy olyan párt aki megfelel az elvárásaidnak.

Sok szerencsét!:)

22/F

2012. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet, másnak is, nem csak neked. Én már beletörődtem, hogy ilyen.
2013. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is. Esetleg szexpartnerkeresőn, fiúbarátokon keresztül.


21/N

2013. ápr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem jön össze, mert egy érzelmi vámpír vagy. Ki vagy éhezve, hogy beszippanthass valaki mást. Hogy kitöltsd a tátongó űrt a belsődben. Az emberek meg ettől menekülnek.
2013. ápr. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!