Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás Hogyan érjem...

Tudatos álmodás Hogyan érjem el, hogy tudjam irányítani álmaim? Miért nem tudom? Miért szédülök azután, hogy felfogom, hogy álmodok? Valakinek valami normális tippje, magyarázata van? :S

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen technikával próbálkoztál? Mennyi ideje foglalkozik vele? Válaszolja és én is tudok válaszolni :)

2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen technika? Semmmilyen, egyszerűen csak sikerült. És aztán gondoltam, ahogy már aludni készültem, hogy tudatos álmom lesz, az lett, de nem tudtam semmit csinálni :(
2013. márc. 10. 16:20
 3/5 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Én tudok segiteni tudatos álom ügyben.

irj a facebook omra :S

ott van EMAIL is.

2013. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noraho válasza:
Figy nekem sikerül általában hacsak nincs valami hatalmas érzelmi kilengésem. Azonkívül én hiszek abban hogy ezt igen is meg tudom csinálni pl.: zuhanok lefelé de akor sikerül repülnöm és megmenekülök.De ha egy busz jön feléd vagy vki meg akar álmodban ölni akkor inkább menj arrébb vagy álmodj oda vmit mert igazából az Álomvilág egy másik Valóság. Azt viszont nem tudom h miért szédülsz mert én nem szoktam. Lehet h csak a szervezeted nem szokott hozzá ahhoz h fölfogod amikor álmodsz.
2013. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ha zombikkal álmodok, és már ott tartok, hogy ki akarnak nyírni akk felébresztem magam :P
2013. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!