Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért ilyen valósak a gondolat...

Miért ilyen valósak a gondolataim?

Figyelt kérdés
Minden reggel mikor a buszon ülök vagy az ágyban fekszem ébren akkor valamire gondolok.De ez a gondolat olyan erős, hogy olyan mintha a szemem előtt zajlana le.A tér is átalakul a szereplők is minden más lesz.Olyan mintha álmodnék de nem álmodom mert ébren vagyok.Sokszor a mellettem ülő böki meg a vállamat hogy jól érzem e magam.:D

2013. ápr. 6. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
De ez csak reggelente megy, vagy délután amikor csendben fekszem az ágyon.Este elalváskor sose sikerül
2013. ápr. 6. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiválasztottaknál jellemző azilyen. Lehet csak indigó vagy
2013. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne ijedj meg de ez lehet egyfajta betegség kezdete is mint pl a. paranoid skizofrénia. Ez egy kezdetleges tünet lehet. Ne hanyagold el mindenféleképpen figyeld magadat. Esetlek használsz vagy hasznältál régen vm szert mert annak a viszaütése is okozhatja.
2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gondolatod és a realitásérzéked egymással fordítottan arányosak. :-)


...ezért bökdös a szomszéd :-)

2013. ápr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Olyan mintha saját rendezésű filmeket játszana le a fejed? Én is szoktam ilyet, a buszon, ha nincs nálam mp3, vagy ha egyszerűen nem tudok elaludni :). Ezek nem szimpla gondolatok. :) Használod a képzeleted az nem baj. Ez egy "csendes kis sziget", ami kicsit kijátssza a realitást. Amúgy meg ha egyre gondolunk, ez még baromi sokat fog segíteni neked, ha valami óriási katasztrófa ér (de ne érjen). Meg talán elég vizuális típus vagy nem? :D
2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt hogy vizuális típus?:D

Egyébként igen olyan filmszerű minden

2013. ápr. 17. 21:12
 7/7 linus.lucy válasza:
Ez velem is előfordul, én mindig mindenen túl sokat agyalok. Van fantáziád :D
2013. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!