Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak gonosz gondolataim?

Miért vannak gonosz gondolataim?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nagyon rossz dolgokat gondolok itthon a családtagjaimra, egyszerűen beugrik... Szégyellem magam de nem értem mitől van, és nem múlik el. Egy példa: valamelyik nap kés volt nálam, és rögtön beugrott a gondolat hogy megszúrom az egyik családtagom aki ott volt mellettem. Mitől lehet :S?
2011. júl. 11. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, ki fognak nevetni, de fordulj Jézus felé. Ez csak egy jó tanács.
2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrénia? Menj pszichiáterhez, ezt most nem viccből mondom... Ezelőtt nem voltak ilyen gondolataid? Mert ha voltak, akkor orvos nagyon nem fog tudni segíteni.
2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak azóta van mióta ebben a házban élek.. Volt pár érdekes dolog de nem akarom rögtön szellemre fogni mert rögtön belém kötnek.
2011. júl. 11. 22:22
 4/20 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, én nem nevetlek ki, én hívő vagyok, és köszönöm a válaszod.
2011. júl. 11. 22:22
 5/20 anonim válasza:
51%
nekem meg állandóan olyan gondolataim vannak a tanáraimról, hogy milyenek lehetnek pucéran, általában a nők
2011. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Akkor erősítsd meg hited, mert ha hívő vagy, bizonyára tudod, hogy a hívőket kísérti a legjobban a Gonosz:(
2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem is gondolnád, miféle dolgokkal találkoztam már. Lehet igazad van...
2011. júl. 11. 22:32
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is Jézus tanításait javaslom.
2011. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Vree ***** válasza:
68%

Ez olyan mint a nem gondolás a rózsaszín elefántokra. Ha eldöntötted hogy nem fogsz rágondolni, persze hogy az agyad még inkább arra gondol.


Ne azt kerüld el hogy rágondolj, csak gondold végig az ötletet ha megjelenik a fejedben és jöjj rá hogy egy hülyeség. Aztán rájössz hogy unalmas is ez a játék és magadtól elfelejted.

2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz csatlakozva, olvass zsoltárokat (különösen a 26. 50. 90. hasznos ebben az esetben) és az evangéliumokat. Ha meg vagy keresztelve, akkor valószínűleg búneid miatt elveszítetted a keresztségi kegyelmet és ezt kell visszaszerezned s akkor elmúlnak a gonosz gondolataid, mert a kísértő távol kerül tőled.
2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!