Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hihetek a megérzésemnek...

Hihetek a megérzésemnek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Éppen egy vizsgára készülök, és pár napja hirtelen rám tört egy érzés, hogy egy bizonyos tételt fogok kihúzni. Nem azért, mert épp azt tanultam és nem is azért, mert az a kedvencem, tulajdonképpen nem kifejezetten kedvelem azt a tételt, de nem fűztem hozzá különösebb érzelmeket, olyan semleges volt mindig. Azóta azt érzem, mintha nyilvánvaló lenne, hogy az a tétel lesz az enyém. Ezt ki sem bírom verni a fejemből. Volt már máskor is ilyen, volt, hogy nem hallgattam rá és megjártam, azóta próbálok ezekre figyelni, és általában nem csalnak a megérzéseim ha nem erőltetem őket, csak elfogadom, mikor jönnek, de ennyire erős megérzésem még sosem volt. Mással is volt már ilyen?
2013. ápr. 29. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen, pont az érettségin. Szerintem hihetsz neki, de azért ne csak azt tanuld meg :)
2013. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hah,mi vizsgán az osztálytársammal dumáltuk meg,hogy mit nem akarunk kihúzni,és mégis tuti azt fogjuk,erre bejött!Azért ne csak azt tanuld meg,mert gáz,ha mégse jön be az álmod
2013. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmiben. Sem istenben, sem gondviselésben, se a vonzás törvényében, csak magamban. Mégis a számos vizsgám mindegyikén úgy mentem át, hogy egy tételre készültem, s azt is húztam ki.
2013. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!