Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Önbizalommal, hittel arról,...

Önbizalommal, hittel arról, hogy úgymond "jó vagyok", (jó kisugárzással), többet lehet elérni az életben?

Figyelt kérdés
Több ember figyelmét kelthetem fel (pozitív értelemben)? Nem teljesen ide kapcsolódik a kérdés, elnézést érte, de itt a legjobb feltenni- úgy gondolom.
2013. máj. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nézd ezek a dolgok nem úgy működnek, hogy most el döntöd. Vagyis de, csak is rajtad múlik, de ha kérdésedből itélve nem vagy tele önbizalommal. A maga biztosságot nem tudod tettetni, nem tudod a lászatát kelteni. Ahhoz az kell, hogy valóban az légy. És a maga biztosság nem azt jelenti, hogy pl. egy lánynál úgy teszel, mintha már a tiéd lenne, vagy mintha biztos lennél abban, hogy a tiéd lesz. Az bunkóság. A közöny a fontos, tehát úgy teszel, mintha neked mind1 lenne. A munkahely keresésnél is úgy kell csinálni, mint aki nem izgul, mint akinek mind1, mert ha itt nem veszik fel, majd következőnél biztosan. Ezzel azt a látszatot kelted, hogy kellesz mindenkinek, nem aggódsz 1 percig sem, mert tisztában vagy a képességeidben, és tudod, hogy ezt meg is látják benned hamar.

Nem tudom, hogy ilyen választ vártál-e, vagy pedig vmi tuti agykontrollos trükköt, én nem ismerem azokat, de gondoltam szólok azért, hogy az önbizalom nem úgy működik, ahogy a filmekben is látod, stb...

2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A pozitív szemléletű embernek a kisugárzás belülről jön!Nem kell azt erőltetni, az úgy mond"jól vagyok"!Viszont, a pozitív jó kisugárzást árasztó személyhez, pozitívan is állnak hozzá!Viszont vannak olyanok is, akik csak azt próbálják sugallni, és elhitetni, hogy ők egy pozitív beállítottságú személyiségek, de bennük viszont van valami taszító...amit nem tudsz megmagyarázni,hogy mi... csak érzed...
2013. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! No nem kell misztikus magyarázatokat keresni, nincs a dologban varázslat. Ha valaki ismeri, szereti saját magát, tisztában van a hibáival és értékeivel, az képes természetesen, közvetlenül viselkedni, és ezt a többi ember is látja, megérzi, tudatosan vagy tudat alatt (pl. a testbeszéd is nagyon sokat elárul). Ha őszinte, kiegyensúlyozott és derűs vagy, azzal garantáltan felkelted mások figyelmét, érdeklődését.
2013. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A maga biztosságot nem tudod tettetni, nem tudod a lászatát kelteni."


"Ezzel azt a látszatot kelted, hogy kellesz mindenkinek, nem aggódsz 1 percig sem.."


E?

2013. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha félre érthetően magyaráztam.

"A maga biztosságot nem tudod tettetni, nem tudod a lászatát kelteni." Itt arra utaltam, hogy hinni is kell benne, és valóban annak lenni, nem csak eldönteni, hogy na most az leszek, és kész.


""Ezzel azt a látszatot kelted, hogy kellesz mindenkinek, nem aggódsz 1 percig sem."

Itt már más dologról beszélek, nem annak a látszatát kelted, hogy maga biztos vagy, hanem annak a látszatát, hogy te kellesz mindenkinek. Nem ugyan az a kettő:)

Hiszen nyilvánvaló, hogy nem kellhetsz mindenkinek, így ennek csak és kizárólag a látszatát keltheted.:)

2013. máj. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, nem is számítottam ennyi mindenre :) Tudom, hogy nem megy könnyen. De valahol el kell kezdeni, ha boldogulni akarok, és 25 évesen már kellene. Egyébként nő vagyok, nem pasi :) Igyekszem szem előtt tartani amiket tanácsoltatok, és fokozatosan kialakítani egy biztosabb személyiséget :)
2013. máj. 11. 11:59
 7/10 Antimod ***** válasza:
Ha te elhiszed magadról, hogy "jó vagy", nagy eséllyel mást is meggyőzől erről. Ha te sem hiszed el, akkor az esélyed a fentire nulla százalék.
2013. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez azért nem igaz, mert hány ember van, aki nagyon tehetséges valamiben, de erre csak a környezete figyelmezteti, mert szerinte ő egy csődtömeg? Nem a gondolataink alakítják a valóságot, hanem vagy van valami, vagy nincs.
2013. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon röviden: igen.
2013. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DR. ZIRR-ZURR válasza:
IGEN!!!!
2013. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!