Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire jó az agykontroll ha nem...

Lila nyuszi kérdése:

Mire jó az agykontroll ha nem lehet vele elérni, hogy viszont szeressenek?

Figyelt kérdés
Hasztalan szarnak érzem ezek után. Mindig azt mondogatják bármit elérhetsz. Vagyis másik ember szerelmét is akiére vágyom, de ez nem igaz. Miért terjesztenek ilyen ostobaságokat, hogy semmi sem lehetetlen?
2012. nov. 24. 13:34
1 2 3
 1/27 Zsizsik666 ***** válasza:

Na, most erre mondhatnám neked, hogy önmagadért szeressenek, megblabla, de nem mondom. Igazad van.

Inkább azt mondom, foglald el magad valami mással, tudom, hogy minden kaki, de felejtsd el az agykontrollt egy időre, rúgj be, menj csövezni a barátaiddal. Fess egy moncsicsi jézust, stb.

2012. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Tanuld meg saját magadat szeretni, hiszen ki tudna egy olyan embert szeretni aki magát egy hasztalan sz*rnak érzi? Ki akar egy nagy rakás pesszimista fusztrációval barátkozni? Tűzz ki célokat magadnak és dolgozz meg az önbecsülésedért nap mint nap.


Amúgy arra nem gondoltál, hogy előbb adj, hogy utána kaphass? Kinek fejezted ki a szereteted mostanában? Ki az aki ha eszedbe jut, mosolyt csal az arcodra? Kit öleltél meg utoljára? Kinek segítettél önzetlenül?

2012. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a célom, hogy együtt legyünk boldogok. Adtam rengeteget, de semmit sem vett észre belőle! Semmit sem jelentett neki, csak egy átlagos kis senki voltam neki a sok közül. Már nem tudok szeretni. Ő volt az utolsó aki szerettem.
2012. nov. 24. 13:56
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld magát a szerelmet bevonzani.Ha magad nem szereted,akkor hogy várod el,hogy mások is szeressenek?Ha nem fogadod el magad,akkor hogy várod el,hogy mások is elfogadjanak?Próbáld pozitívan látni :))
2012. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem kizárólag ő jöhet számításba. Megjelenne az életemben akárkit otthagynék miatta!
2012. nov. 24. 13:59
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Az agykontroll nem arra való, hogy másokat manipulálj vele.

Más embereket nem lehet semelyik ezoterikus módszerrel vel rávenni arra, hogy szeressenek.

2012. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem menipulálni szeretnék. De hihetetlen, hogy semmit nem érezett abból, hogy szeretem! Most várok rá éveket akkor elpazarlom az éveimet, összeállok valakivel és felbukkan akkor meg feleslegesen jöttem össze mással, úgyis otthagynám egyetlen szaváért. Nem tudnék máshoz hűséges lenni ha ő a "tét".
2012. nov. 24. 14:12
 8/27 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Akkor dolgozz a problémán más szemszögből: hogyan tehetnéd magadat vonzóbbá? Ha már közvetlenül az ő érzelmein nem tudsz változtatni (legalábbis olyan szinten nem, hogy egyik napról a másikra szerelembe essen), akkor dolgozz saját magadon. Fogj egy papírt, írd le az összes jellemhibádat, összes rossz szokásodat, egy másikra meg, hogy milyen ember akarsz lenni, mik a céljaid és kezdj el dolgozni rajtuk!
2012. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jaj, hányszor megcsináltam ezt már... Annyira nem tudom rávenni magam. Nem hiszek benne, hogy történne bármilyen változás is. Nekem kényelmes így. Most ettől belém szeretne? Ha biztosan tudnám, hogy igen akkor csinálnám, de amúgy...
2012. nov. 24. 14:19
 10/27 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha felhívnád?:) lehet érzi ő csak vár...:)
2012. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!