Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit ronthatok el?

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Teljesen bízok,hiszek az agykontrollban

meditálok minden nap stb

De eddig még nem volt sikerélményem és nem tudom mit rontok el.

Pedig mindig teljesen átélem a célom megvalósulását miközben elképzelem

Pl sikerült határozottan ,biztos tényként kezelnem hogy elérem de végül nem jött össze

Nem tudnátok segíteni, hogy hol ronthatom el?


2013. jún. 1. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nahát...
2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
Tapsoltál is? Miután elképzelted kettőt kell tapsolni.
2013. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.....egyik sem lett vicces

Amúgy ha nem hisztek benne akkor ne irjatok

2013. jún. 1. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem viccnek szántuk... de gondolkozz már kicsit... saját magadon tapasztaltad, hogy nem működik a dolog, ergo hülyeség, nincs miért hinned benne. Kell még ennél nagyobb bizonyíték?
2013. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon rágörcsölsz akkor nem is fogod elérni ha pedig alacsony a rezgésszinted akkor pedig rengeteg idő kell hozzá

én is egy csomószor úgy álltam hozzá hogy már hülyeségnek tartottam az egészet,de összeszedtem magamat és elértem amit akartam

2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is elértem amit akartam, de ehhez se nem agykontroll, se nem rezgésszám nem kellett ... -.-
2013. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert a tudatalattid mást akar,azért nem sikerül.


Lehet nem is igazán "hiszel" benne,csak "programozol".


A programod tárgya lehet,hogy valamiféle olyan dolog,amivel a külvilágban elismerést szerzel,na,akkor valóban nem a te vágyaid,ezért nem teljesülhetnek stb.


Én egyetlenegyszer agykontrolloztam vagy 3 hónapig,minden nap sokszor,az érettségi előtt,mivel alig tanultam a 4 év alatt,és utolsó éveben nagyon sokat hiányoztam betegség miatt.


Na igazi vágyam volt,nehogy tovább ott legyek az iskolapadban és akkor bejött,a két rettegett tantárgyból azt a tételt húztam amit a legjobban,szinte szó szerint tudtam.


De mondom istenigazából akartam!

2013. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy konkrét példát leírnál, akkor könnyebben tudunk segíteni. :) Amúgy én azért forgatom az agykontrollos könyveket gyakran, mert minden alkalommal tanulok belőlük valami újat. Így érett meg és még mindig érik tovább az én agykontrollos ügyességem is. Azt figyeltem meg, hogy a tanfolyam óta 1-2 havonta van valami áttörés amikor rájövök valami korábbi hibámra vagy olyan gyakorlattal érek el sikert amivel korábban nem.
2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SuperUrzu7 ***** válasza:

Irgalmatlanul sokat számít, hogy mit akarsz megvalósítani!

Teszem azt, ha a bolygót akarod kimozdítani a pályájáról az értelemszerűen nem fog menni. Ha azt akarod, hogy a kérdéses személy szeressen az sem fog menni. De még a bögre se fog neked lebegni. Az agykontroll továbbá nem az akaraton múlik. Persze akarni kell, de önmagában az nem elég. Agykontrollnak minősül az is, amikor a súlyemelő előhívja izomzatának a tartalék "2/3-át, hogy erősebb legyen! Az más kérdés, hogy neki a sok gyakorlás után már meditáció nélkül is megy.

Hogy magamból induljak ki. Én példaként télen amikor fáztam egyszerűen bemeséltem magamnak, hogy melegben jussak előbb lapátolnom kell, ahhoz meg két jó kéz és a vér lassan újra keringeni kezdett a végtagjaimban. Szó sincs arról, hogy melegedett volna az idő vagy, hogy mozogni kezdtem volna. Csupán arról van szó, hogy az agy autonóm része által lefolytatott változásokat akár fölül is írhatjuk. Ehhez viszont kommunikálnunk kell az autonóm agyunkkal. Nos, ezt jelenti elsősorban az agykontroll. Valakinek jobban megy, valakinek nem. Viszont bárki elsajátíthatja.


Ezzel a technikával sok mindenre képes az ember, de kizárólag a saját testén belül. Okozhat testsúly csökkenést(persze idővel). Jobban tűrheti a szélsőséges érzéseket(fájdalom, erős fény, hangos zaj). Időzített ébredés(Az óra ketyegése sokat javít az időérzéken, bár alapból is egész jó). Különböző ingerek visszafojtása(bár csak egy ideig lehetséges, de ilyen a fájdalom okozta üvöltés ingere, vagy a magasság miatti szédülés ingere is). Memória javítás(bár memóriánk mondhatni végtelen, nem hiába olyan a memóriánk, amilyen. Ezt a dolgot jobb ritkán használni). És még sorolhatnám...


De az ember ebből a pár példából már összerakhatja miket lehet vele elérni némi gyakorlással. Amúgy a sok kétkedőnek megsúgom, hogy napi gyakorisággal használ mindenki agykontrollt, ha csak a vizeletinger visszatartására gondolunk.


A cél, hogy tudatosan használd ezt a dolgot. Ne hidd, hanem tudd, hogy menni fog(bár ez elég elcsépelt). Mindenek előtt el kell fogadnod a tényt, hogy nem te irányítod az egész tested és miután ezt megtetted máris máshogyan fogsz a dolgokra gondolni.


Amúgy meglepő, de sok erősen hívő ember tudat alatt használja az agykontrollt, amikor emberfeletti lényeket látnak, vagy hallanak dolgokat. Bemeséli, akarja látni és hallani, és mint olyan az autonóm agy képes el is hitetni ezt velük. A hozzávalók és a recept már megvan, összekavarni meg bárki összetudja aki akarja. Magyarán ha látni akarná a valóságot akkor nem járna csukott szemmel, és nem menekülne egy szebb remény teli sajátos "igazságba". De az ember már csak ilyen. Az ilyen ember meg nehezebben sajátítja el az agykontroll technikát, legalábbis tudatos szinten. Egyrészt, mert nem hiszi el, másrészt meg mert nem érti meg.


Mindenesetre sok sikert hozzá!

2013. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!