Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az, hogy már piszkosul régen randiztam. 8 éve utoljára....azóta sajnos azóta egy 7 éves kapcsolatomnak lett annyi.... Szóval újra próbálkozom.

Már az x-ik félresiklott "legyünk barátok" randi után kicsit elegem van. Félreértés ne essék, nem akarom feladni, de az eléggé vicces hogy bármilyen csajjal (csúnyább szebb vékonyabb dagibb alacsonyabb magasabb) randiztam, mind hasonló kifogással jött. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mi az ami a mai csajoknak kell?!

A munka miatt első sorban netes társkeresőkön ismerkedem. Ez van sajnos élőben jelenleg nem sok esélyét látnám....


Szóval megvan az első randi (általában én fizetek, ha előtte esetleg tisztázzuk hogy ő beszáll akkor úgy csináljuk akivel nincs téma hamar elválunk, akivel van azzal pedig van 2. randi is.) Szex,de még szexuális tartalmú duma nem kerül szóba, semmi rosszindulatú megjegyzés, csipkelődés, ha vevő rá akkor nincs gond :) Szóval az első randik általában beszélgetésből utána hazakísérésből szoktak állni (vagy buszhoz vagy vonathoz). Aztán ezután szokott jönni a levél, hogy bocsi nem téged....vagy bocsi nincs szikra és hasonló tartalmú zenetek. Alaptermészetem barátságos, nem lerohanós....van aki szerint ez a hiba van aki szerint pedig nem.

A kérdés: Ki hogy csinálja az első randit? Van-e időlimitje? Ill mi megengedett?

Ha lehetne kérni normális válaszokkal lássatok el :)


2013. febr. 7. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontod el, hogy nem vagy elegge sarmos, jokepu, intelligens, jopofa, jokedvu, vonzo, szexi, erdekes.
2013. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok és kb lehetetlenség megfelelni a lányoknak. Olyan rohadt nagy igényei vannak mindnek.

Legyünk csak barátok ez a szokásos szöveg.

Úgyhogy szomorú vagyok én is ez miatt.

2013. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tyler913 ***** válasza:

Látatlanban nehéz biztosat mondani különösen,mert internetes ismerkedésről van szó. Az sajnos mindig zsákmabacska,én a helyedben inkább élőben próbálkoznék.


Lehetséges,hogy épp az a baj,hogy nincs semmi szexuális,tehát hogy túl tartózkodó vagy,és barátkozol,pedig a randin nem barátkozunk,hanem ismerkedünk,és a kettő nem ugyanaz. Ha barátkozunk,annak a "csak barátok" szitu a vége az esetek 1OO%-ában. Ha Te barátnőt akarsz,akkor igenis vállald fel,hogy ez egy randi,aminek végső soron az a célja,hogy összejöjjetek. És itt nem a görcsös akarásról van szó,hanem hogy ne legyél túlzottan tartózkodó a csajjal,igenis vigyél bele játékot,szexualitást,érezze,hogy ő nő,Te pedig férfi.


Időlimit: max 2 óra. Hazakísérés után mit szoktál csinálni? Csók,valami?

2013. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Intelligenciával, kedvességgel, jó humorral meg vagyok hál Istennek áldva (és ez nem az én véleményem), adok magamra, illetve az ördögnél egy fokkal szebb vagyok mint azt a mondás is tartja....

Görcsösség sincs, beszélőkém van még ha nem is vagyok olyan nagyon nagy dumás...

A randin flörtölés megy, szemezés kis érintések, megfogom a kezét stb stb mindez beszélgetés közben .... a hazakísérés az elsőre általában, csak hazakísérés :) Ajtóban/kapuban beszélgetés és puszi elválás.

2013. febr. 7. 20:17
 5/9 Tyler913 ***** válasza:
És amikor legutóbb megérintettél egy lányt,megfogtad a kezét,stb., hogy reagált? Mert ha kedvezően,akkor lehet az a baj,hogy a randi végén puhap.cs vagy,és nem mered megcsókolni a lányt.
2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor ideje hívni a haverokat, hogy beüljetek valami igényesebb helyre, ahol lehet ismerkedni. Vagy várni kicsit a nyárra, aztán a strandon valamit alkotni:) Szia, letáborozhatok/letáborozhatunk ide melléd/mellétek?:D bár az a baj, hogy nem tudom , hány éves vagy.. lehet, hogy a korosztályod ehhez kicsit idősebb.. Ebben az esetben marad az első:D
2013. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legutóbbi megérintés az elég friss :D Tegnap történt. Kávé mozi és szakadó hóesésben séta haza. Mikor elindultunk a plázától (fehérvár) elővette az esernyőjét kinyitotta és tartotta fel, de ebben a pillanatban már meg is fogtam a kezét és szépen átcsúsztatta az ernyőt. Mivel nem én vittem hanem ezért nyitotta ő ki. A kézmegfogáskor semmi ellenreakció nem volt, majd utána belém karolt így sétáltunk haza jó hangulatban beszélgetve. Mikor a lépcsőházhoz értünk meg szerettem volna csókolni, de ő lépett egyet hátra...aztán mondta két puszi elválásképp :) Úgy gondolom puhapnek sem vagyok puhap.... ja igen korosztály. f/29.
2013. febr. 7. 20:58
 8/9 A kérdező kommentje:
A strandos dolog kilőve :D 23 évig éltem balcsiparton... minden nyáron volt csajozás. De mintha akkor másképp mentek volna a dolgok. 21 éves korom óta nem csajoztam tegyük hozzá...nem sok idő de azóta változnak a dolgok...
2013. febr. 7. 21:00
 9/9 Tyler913 ***** válasza:

Ha így van,akkor nem tudok mást mondani: keep on trying :)

És hanyagold az internetet, élőben ismerkedj! Munkahely, szórakozóhely,házibuli.

2013. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!