Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetne valamijen...

Hogyan lehetne valamijen agykontrol teknikával elérni, hogy töb mint 2%-ot használjunk az agyunkból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tanulj meg helyesen írni!
2013. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért is kéne több mint 2% használatot elérni.
2013. jún. 19. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
1. vagyok. Szerintem a következő ünnepre ( karácsony, szülinap, névnap stb kérj egy ilyet: [link]
2013. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Az a +2% nem sokat segítene. Főleg, hogy alapból mindenki 100%-os agykihasználással él.

Az, hogy agyunk bizonyos százalékát használjuk, csak urban legend.

[link]

2013. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Te elhiszed ezt a maszlagot? Elhiszed, hogy az evolúció ekkorát tud tévedni? Már rég elsorvadt volna a többi, ha nem lenne rá szükség, nem gondolod?
2013. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%

Elolvastam az linkelt Urban Legend cikket :D

NEM ÁLLÍTJA, hogy nem így van :D Sehol nem írja, hogy ez így hülyeség, csupán annyit ír, hogy nem lehet megfogni a 10 %-ot, illetve hogy akik többet szeretnének elérni, azok zseniségre vágynak :)


Mások véleményét pedig tisztelni és nem leszólni! (ezt a valamelyik előző kommentelőnek címezve, aki nem tudta szépen megfogalmazni véleményét, és nem tudta megállni hogy beszóljon...)


Ha fejleszted a két agyféltekéd közti kommunikációt, máris másféleképpen használod az agyadat, mint az emberek nagy többsége (a gyerekeket leszámítva).

Szerintem inkább próbáld megfogalmazni mit szeretnél elérni azzal a több %-kal, és arra koncentrálj! Arra van technika, pl Elmetükre. (például helyesírás ha már az első válaszodat komolyn gondoltad... :D De akár elmetükrézheted azt is, hogy az agyad egységesebben és jobban működik)


Hogy a linkelt lapról idézzek:

" A zseni ereje másban van: ő játszadozik a világgal, számára a lehetőségek jóval nagyobb számban valóságosak, mint a (tudós)társai előtt felmerülők. Máshogy közelítve: az okos tudós aprólékos munkával, hosszas kísérletezéssel, következtetéseinek precíz összevetésével jut el a végeredményhez. A zseni valahogy rátapint a lényegre, sokszor indokolni, bizonyítani sem tudja elméleteit."



Üdv!

2013. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%

Nagyon egyet tudok érteni a kedves (és értelmes) előttem szólóval! :)

Ami a további %-okat illeti, csak ajánlani tudom a TM-et (Transzcendentális Meditáció) : [link]


Még akkor is, ha csak poén volt az alapkérdés :)

2013. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt egy másik forrás:

[link]

2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nem zseni akarsz lenni?
2013. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 puberx válasza:
Legjobb tudomásom szerint az agyunk 35%-át használjuk tudatosan. Tévhit, hogy csak a 10%-át használjuk egyszerre. Angol tudósok be bizonyították, hogy az átlag ember legalább az agya 35%-át használja. Persze ez nőhet, és csökkenhet az aktuális élet helyzettől. Vagyis nem mindegy, hogy alszol, vagy épp egy vizsgát írsz :) Agykontroll technikáról még nem hallottam ami elősegítené a nagyobb kihasználtságot.
2013. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!