Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom ezt bevonzani?

Hogy tudom ezt bevonzani?

Figyelt kérdés
Holnap délelőtt fogok vizsgázni egy elég fontos tárgyból, és nagyon sok múlik rajta (főiskola utolsó félévei...). Tanultam rá nagyon sokat, de nem vagyok biztos a tudásomban. Valami (nem írom, hogy tuti, 100 módszer) többeknek bevált eljárás érdekelne, megpróbálnám.

2013. jún. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
elfelejted azt h nem tudom biztosra, ezt a 0. lépés. Utána átnézed az anyagot gyorsan 2x-3x mondod h megtanultam amikor kell előtudom venni 100% elhiszed és elteszed a könyvet későbbre.Ne tanuld túl magad mert abbol csak a baj lesz. Sok sikert :D
2013. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el magadban a pillanatot amikor azt a jegyet kapod amit szeretnél,az a kérdés van előtted amit tudsz.

Nem pont 100%-kos,én most érettségiztem,csak töriből nem azt húztam amit szerettem volna.

2013. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek! :)

Még egy valami: Eddig olvasgattam, de nem mondogattam magamnak, hogy tudni fogom, stb stb... Most akkor újra nézzem át az egészet, úgy, hogy elhitetem magammal, hogy tudom? mert elég sok anyag van, de ha ezen múlik, nekiállok még! :)

2013. jún. 24. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell semmilyen "bűbájlás".

Egyszerűen legyél biztos a tudásodban, és sikerülni fog. Ne hagyd, hogy a vizsgáztatók látványa vagy a téma része megrémítsen. ;)

Írd meg majd, hogy hogy sikerült. :)

Ja, és sok sikert.

2013. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eléggé mumus tárgyam, sokadszorra veszem fel, és sokadszorra vizsgázom belőle, egyszerűen leblokkoltam eddig, ha kihúztam a tételt.
2013. jún. 24. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor meg csinálj ugy mintha le***ád és nemlesz benned annyi stressz. de ha érzést is megy h tudod akkor nincs baj :D
2013. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy a vizsgásztatók meztelenek, és akkor kevésbé leszel stresszes vagy leblokkolt...
2013. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na köszönöm mindenkinek a tippeket, sikerült a vizsgám! :D Igazából ez a bevonzás dolog működik, csak én pont elcsesztem, és arra gondoltam, hogy melyik tételt NEM szeretném kihúzni, és persze, hogy azt húztam. 1/12 esélyem volt rá.... ilyen véletlen nincs. Lényeg a lényeg, hogy tudtam azt is, igazából nem is értettem, hogy miért paráztam tőle annyira :)
2013. jún. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!