Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal vagy valami...

Agykontrollal vagy valami technikával eltudok tüntetni egy heget?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 11:00
 1/6 anonim válasza:
0%
Én személy szerint nem nagyon tudok hinni az ilyenekben :/ Próbálkozz inkább hámosító krémekkel, pl Neogranormon, vagy Contratubex, ez egy gyógyszertári krém. Milyen hegről van szó egyébként?
2013. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Létezik lézeres hegeltávolítás. Remélem az agykontrollt csak viccnek szántad.
2013. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Agykontrollal és hasonló pszichomentális módszerekkel sok mindent lehet csinálni. Heget eltávolítani nem.


De ha ügyes vagy, akkor eljutsz oda, hogy már nem érdekel, van-e rajtad heg. A probléma kezelésének ez is egy módja lehet.

2013. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 74 éves vagyok és komolyan nem értem hogy emberek nem hatévesek ilyent elképzelnek?
2013. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állitolag mellet is lehet növeszteni vele meg tatrészeket gyogyitani. Mellplasztika heg amugy és gondoltam milyen jo lenne eltüntetni ha teljesen elmulna a heg. Akkor mit tud ez a tanfolyam?
2013. jún. 26. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet!


Olvass utána a laboratóriumnak! Alfában megalkotsz egy labort, ahol a testedet tudod kezelni, különböző fantáziadús módszerekkel. Én pl egy heg esetén valamilyen sejtkommunikációs telefonkapcsolatot építenék, kapcsolatba lépnék az adott területen élő sejtekkel, meghallagatnám az élményeiket a heg keletkezéséről, megnyugtatnám őket, hogy hagyják abba ezt a pánikreakciót (ami a heg), hiszen bárhogy is keletkezett a sérülés, ha atomi szinten nézzük a dolgokat, akkor ugyebár hozzájuk sem ért semmi, (hiszen az atomok nem érnek egymáshoz) tehát csak súlyos traumát éltek át a szétnyílásra kényszerítő energia miatt, de ha ezt hajlandóak feldolgozni, és visszaemlékezni rá, milyen állapotban volt az adott testfelszín genetikailag, ahogy születésed pillanatától a sérülés napjáig kinézett, akkor akár folytathatják is azt a működésüket, ami az egészséges bőrfelszínt eredményezi. És még amit a fantáziáddal ehhez hozzá tudsz tenni sejtmemóriafrissítést, ösztönző programokat, bőrsimító eszközöket stb.


Aki nem agykontrollos, minek kattint erre a kérdésre? Vagy ha már meglátta, miért érzi kötelezőnek válaszolni?

2013. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!