Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatmanipuláció szerintetek...

Tudatmanipuláció szerintetek létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hallottam róla, hogy embereket gondolatban lehet manipulálni hasonló mint a telepátia( gondolati üzenetküldés) csak ebben az állapotban manipulálnak is saját gondolatokat ráerőltetnek a másik emberre, mely ugyebár kihat a szabad akaratra..szerintetek ez valóban igaz lehet?



2013. júl. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ezt hívják marketingnek :)
2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen arról hallottam reklám stb...de én arra gondolok amikor pl. éjjel mikor alfa állapotban vannak a egyik ráveszi őt dolgokra hasonló a hipnózishoz :) de amúgy igazad van a reklám a legnagyobb manipulációs eszköz példa: mozikban a Coca Cola reklám...:)
2013. júl. 7. 22:47
 3/8 A kérdező kommentje:
legalábbis volt belőle ügy :)
2013. júl. 7. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell ahhoz alfában lennie senkinek. Elég, ha nézi a tévét, olvassa a híreket a neten stb. Máris istenien manipulálódik a tudata, mégpedig általában egy bizonyos trendnek megfelelően...
2013. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak azt lehet manipulálni aki hagyja magát aki ugyanazt akarja saját akarattal is, mint amire a manipulálók viszik. pl.hiába a sok kóla reklám meg a feliratok ha én nem szeretem..
2013. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szimbólumokat használnak (hozzáteszem EGYETEMES SZIMBÓLUMOKAT, tehát nem adott közösség egyéni szimbólumait), még nem számítanak illuminátusnak. Lehetséges, hogy otthon vannak az okkult dolgokban, stb. De ezek a szimbólumok nem az ő szimbólumaik. 1717 előtt is használták. (valamint ha a "valódi" illuminátusokra gondolunk, akik ugyebár jóval ezelőtt is "köztünk voltak", akkor is mondhatjuk, hogy nem csak ők használják ezeket)
2013. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik, mért kérded?
2013. júl. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6.válaszoló hogy érted azt, hogy "valódi" illuminátusok? :D

Azok, akikről a legtöbb ember tud nem "valódiak"? :)

2013. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!