Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom kordában tartani...

Hogyan tudom kordában tartani a gondolataim?

Figyelt kérdés

Illetve mivel kéne nekem foglalkozni?

Nemrég utána néztem mi is ami velem történik...

Pontosabban a Dis*overy-n hallottam a tükörneuronokról, meg amiről ott szó volt, pontosan az zajlik le bennem is. Utána kerestem jobban, és könyvet is találtam.


Joachim Bauer: Miért érzem azt, amit te?

Ösztönös kommunikáció és a tükörneuronok titka


És igazából az van hogy ha találkozok valakivel, anélkül hogy megszólalna, "hallom" a gondolatait. A szem az pedig egyenesen drágakincs. Olyan érzésem van, mintha a szem egy "hangoskönyv" lenne, amit "hallok" a gondolataimmal.


De szimpla hangokból, meg hanglejtésekből is már érzem milyen érzések kavarognak a másik személyben.


Akkor is ez a helyzet ha pusztán levelezek valakivel. Ír valamit, és ugyan nem írja le az érzéseit, de én a gondolataimban érzem.


Ha lehet így mondani ultraempatikus vagyok.

Az a baj, ha bárhol vagyok ahol sok ember van, és ránézek valakire folyton azok a hangok vannak a fejemben, hogy mit érez, mire gondol stb. És sajna a rossz emberek tulajdonságait is átveszem. Tehát olyan érzések lesznek benne, amire a másik személy gondol, vagy érez. Pont ezért tudom mit érez a másik.

Érti valaki miről beszélek? Igazából az a helyzet, hogy amikor valakinek beszélek erről, elmebetegnek néz, holott pont hogy kevés ember tud ilyet.



2013. júl. 22. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Emberek gondolatait nem lehet hallani. Pont. Ha hangokat hallasz a fejedben, akkor skizofrén vagy, fordulj orvoshoz.
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szó szerint hallom, idézőjelbe tettem ha nem láttad volna. akkor érzem a gondolait, ha így jobban tetszik.
2013. júl. 22. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hasonlóan látom a világot én is, ez azért van mert okosabb vagy mint az átlag és látod ennek is megvan a hátrányai :-) tudatlanság=boldogság

tudás=problémák

De pont a tudás az egyetlen amiért érdemes szenvedni :-)


OM

2013. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még hasonlóról, de értem, miről beszélsz, és szerintem nagyon szerencsés vagy. Ha javasolhatom, foglalkozz pszichológiával, orvoslással, esetleg rendőrségi kihallgatóként. Ezeken a helyeken biztos az ilyeneket keresik, mint te.

A rossz tulajdonságok átvételéről pedig annyit mondanék, hogy amilyen könnyen átveszed, olyan könnyen le is adhatod, ha tudatosul benned, hogy ha esetleg nem megfelelő a viselkedésed, és tudatosan akarod megváltoztatni. Pozitív irányba sokkal könnyebb befolyásolni az agyat, mint negatív irányba.:)

2013. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bratilla válasza:

Én nem ennyire eősen, de szintén elég érzékeny vagyok az emberek gondolataira. Nem hallom, mit gondolnak, de akkor is tudom. Egyszerűen nem lehet elmagyarázni, de tudom, mire gondolsz. :)

Bár én nem a konkrét, szó szerinti gondolatát érzem, hanem a lényegét. Á, tényleg nem tudom elmondani, sajnálom, hogy ilyen összeszedetlenül írtam.

2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#3

Az okosság nem ezt jelenti. Ha úgy véled, hogy mégis, akkor van egy rossz hírem..

2013. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem ilyen képességem lenne én örülnék neki

én egyébként próbálom ezt de nekem nem igazán megy (megmondani h ki mit gondol/érez)

2013. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 istvan82 válasza:
szerintem te vagy sokat szívtál, vagy keveset... vagy bélyegeztél és úgy maradtál:D
2013. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te vagy a valódi Will Graham.
2015. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!