Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll bármilyen...

Az agykontroll bármilyen problémát megtud oldani ami mondjuk nem mindennapi pszichikai probléma?

Figyelt kérdés
ha megéri kifizetni én természetesen mennék de nem akarok pénzt kidobni
2013. júl. 27. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmagában ez édeskevés. Mert ok hogy megvan a probléma, ok hogy ráhangolódsz arra hogy rendezed stb, de a gondolatoktól még nem fog helyrejönni semmi, ha nem követi őket tett. Alapnak jó, de ha magadtól is felismered a probléma gyökerét, hajlandó vagy eoismerni, tenni ellene, akkor nem kell fizetni senkinek. Meg tudod oldani. Akarat kérdése csupán.
2013. júl. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi számít "tett"-nek az előttem hozzászóló tanácsában. Ha ez így lenne, ahogyan ő mondja, a placebo nem gyógyítana semmit. Igazoltan gyógyít, sőt egyes kísérletek szerint azoknak is használ, akik tisztában vannak vele, hogy placebót szednek.


Pszichikai problémáról van szó, tehát nem a vakbélgyulladás, amin csak szike segíthet. Nem túlsúly, hogy mozgással le tudjuk vezetni az energiánkat. A pszichikai problémák két fő csoportja lehet abból a szempontból, hogy a oka megszüntethető-e, vagy nem. Ha valaki elvesztette a szeretett hozzátartozóját, emiatt mély depresszióba esik, akkor vissza ugyan nem tudjuk neki adni, de segíthetünk a fájdalma enyhítésében, a probléma feldolgozásában. Az agykontroll a legtöbb pszichikai problémán tud segíteni, akkor is, ha nem mindennapi.

2013. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából nekem az érzelmeim égtek ki nagyon jelentéktelen dolgok miatt ami csak néhány másodperces dolog volt ami negatív volt mégis amint kinyitom a szemem folyamatosan látom.végre meggyógyultam de valakinek rögtön meg kellett betegítenie.kiálltam magamért de mégis bennem maradt és ritkára idegesít is.a saját problémáimon nem tudok idegeskedni amiken szerettem nevetni már semmin nem tudok nevetni.már csak a szeretteim iránt se érzek semmit ami komoly baj
2013. júl. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!