Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valami jó meditáció, jóga...

Valami jó meditáció, jóga vagy agykontroll cigiről való lemondáshoz?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani valami jó fajta meditáció, jóga, agykontrollos módszert ami segítene leszokni a cigarettáról?

Minden normális választ köszönök!



2013. aug. 10. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek itt jó lesz:

[link]


?

2013. aug. 10. 21:25
 2/6 anonim válasza:

Én ilyesmiről még nem hallottam, de egyik ismerősöm 14-től kb.34éves koráig dohányzott úgy, hogy többször is leszokotr majd "csak egy szál" -lal visszaszokott... :/

Neki sikerült az erős akaraterővel való leszokás, de sok ember erre azt mondja, baromság. Mivelnikotin nélkül az ember nem hal meg, ezért ga elég erősen koncentrál és semmilyen módon nem vesz és szív el egy szál cigit SE, akkor sikerülhet! ;)

Sok sikert, akárhogy is szokik le! :)

2013. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 10. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhatározás kérdése, nem szívsz el több szálat el!

Az elvonási tüneteken még az agykontrol se segít. Ki kell bírni. Aztán soha egy száll cigi.

(A meggyógyult alkoholisták se ihatnak soha egy pohárral meg)

2013. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Agykontrollal simán le lehet szokni negatív tünetek nélkül. Nekem konkrétan csak kávéval van ilyen tapasztalatom (napi 6-8ról egy hónap alatt nullára lementem és nem is kívánom azóta, semmi akaraterőt nem haszálnok). De egy barátom úgy szokott le agykontrollal a cigiről, hogy azt ismételgette alfában, hogy "Füstmentes életet élek." és elképzelt egy cigisdobozon egy áthúzott piros karikát. Adott magának konkrét határidőt is, arra már nem emlékszem, hogy mi volt, de napra pontosan úgy történt a leszokás ahogy ő programozta. :)


Szóval agykontrollal mindenképp sikered lesz, mint már sokaknak, hajrá! :)

2013. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog amúgy.

Megfogod és leteszed.

És nem szívod többet.

Nem is értettem soha, hogy lehet bárki bárminek is a szenvedélybetege.

2013. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!