Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom fejleszteni azt...

Hogyan tudom fejleszteni azt h tovább tudjak vmire koncentrálni? Póbáltam úgy fejleszteni h elkezdtem koncentrálni egy tárgyra, de kb 40-50 mp után már máson gondolkodtam

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 10:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ehhez alapból nyugodtság kell és a csönd sem árt. Szóval mondjuk én úgy kezdeném, hogy egy egyszerű tárgyat képzelek el csöndben és mondjuk ha ez már jobban megy, akkor lépnék tovább. Ezt eleve csukott szemmel tanném, ezzel is kizárva a világot. Másrészről ha mondjuk zenére próbálsz koncentrálni az is jó lehet, arra talán a legkönnyebb, bár lehet csak nekem zenészként. De amúgy ha már zenével próbálnád fejleszteni a dolgot, akkor ajánlani tudnék inkább ilyen sámános és sok dobbal teli zenéket, meg olyanokat, amik éppen az aktuális kedélyállapotodat tükrözik.
2013. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz!
2013. aug. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!