Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem megy az alfa. Miért nem...

Nem megy az alfa. Miért nem bírok koncentrálni?

Figyelt kérdés

16 évesen simán csináltam az agykontrollos gyakorlatokat, programoztam ébredést, elalvást, álmodást, egészséget, igazságot stb. Aztán jó pár évig nem foglalkoztam vele. Most újra el akartam kezdeni, de egyszerűen nem tudok két gondolatnál tovább koncentrálni. Vagy túl szétszórt vagyok és mindenfelé elkalandoznak a gondolataim, olyan, mintha álmodnék, és csak történnek a dolgok és nem tudok uralkodni rajtuk, vagy ha sikerül lecsendesíteni az elmémet, akkor azonnal elalszom, akkor is ha előtte nem is éreztem fáradtnak magam, eleget alszom. Mi változott az agyamban? Nem tompítom semmivel, se dorgok, se pia, se cigi, és pár hónapja a kávét is elhagytam, egészségesen táplálkozom. Nem vagyok stresszesebb, kimondottan nyugodt életszakaszomat élem, azért is akarom most csinálni az agykontrollt, mert most úgy érzem egy nyugodt alapról felépíthetem az életem, amit mindenképpen tudatosabban szeretnék csinálni, mint a múltban.


Mitől lett minden gondolatom ennyire szétszórt?

Hogyan lehet itt rendet tenni?



2013. júl. 4. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a gondom. De aztán elmentem megismételni az agykontroll-tanfolyamot és minden rendbe jött. :)

Más ötletem sajnos nincs, nálam csak ez vált be. Ó, és ha elmennél a tanfolyamra, akkor utána programozd be majd magadnak szokáskontrollal, hogy minden nap agykontrollozol. Így nem fordul elő mégegyszer, hogy kijössz a gyakorlatból. :)

2013. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!