Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan akinek bejött a...

Van itt olyan akinek bejött a Titok?

Figyelt kérdés

Tényleg bejön az hogy ha csinálsz egy táblát és rárakod a vágyaid tárgyát akkor az bejön az életedbe?

Aki már kipróbálta és ír a tapasztalatairól azt felpontozom :)


2013. szept. 14. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de ha vágyaim tárgyát ráraknám egy táblára, akkor abból semmi jó nem sülne ki. És nem is tudnám megtenni... hogyan foghatnám meg azt amit nem látok és nem tapintok?.
2013. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sikerült :) Igaz, nem volt táblám, de folyamatosan a figyelmem középpontjában tartottam azt, amit szeretnék. Párkapcsolat 3 hónapon belül jött, álommunka csak kicsit később, 5 év után, de megvan és imádom :)
2013. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az én titkom megtartom magamnak, sokkal előbb alkalmaztam ezt, és senki nem tanította meg, nem olvastam sehol, h amire vágysz , koncentrálsz azt eléred, ott lesz előtted.

és amit akartam, eddig mindent meg is valósítottam.

2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Titok önmagában nem elég szerintem, az inkább hurráoptimizmus irányzat :) Akinek nem jön be, annak többnyire azért, mert akkor is azt mondja, hogy jaj de szép az élet, amikor az nem az, de ezzel önmagának hazudik, nem éli meg a problémát, stb, stb, szóval lehetne sorolni még. Viszont az a filozófiai alap, amiből kiindul, az egészen korrekt, néhány szabályt és megkötést figyelembe véve természetesen, én az alapokat már sikeresen alkalmaztam az életben A Titok előtt is, csak tábla nélkül. ;)


Amit mondtál, a táblára rakás, gyakorlatilag egy pszichológiai segítség arra, hogy ezt az alapot kivitelezni tudd. A táblát ugyanis ara használod, hogy összeírd/összeollózd magadnak, hogy mit szeretnél, mi az, amire vágysz. Amíg ezzel elkészülsz, lehet az akár több óra is, addig arra koncentrálsz, hogy ezt el akarod érni, azt meg akarod szerezni, ez pedig mindenképp jó indítás, már pszichológiai tekintetben is. Például, ha egyértelműen bebizonyosodna, hogy a Titok alakjai nem működnek (tehát az univerzum nem adja meg, amit kérsz), de mégis megcsinálod a táblát, azzal még mindig letisztázod magad előtt a terveket, s jó eséllyel tenni is fogsz azért, hogy ezt elérd. Namost, ha pontosan tudjuk, hogy az univerzum trágyát sem ad, ám te mégis hiszel benne, az megint hathat pszichológiailag. Pl. szeretnél egy állást, elmész az interjúra azzal, hogy csináltál erről a munkahelyről sarkot a tábládra, az univerzum meg fogja adni, csak persze, tenni is kell érte, és nem akadályozni az energiák működését. Eleve úgy fogsz belépni az interjúra, hogy áh, téged ide úgyis felvesznek, ha jól sikerül az interjú, és egy lehengerlő kisugárzással jelensz meg, magabiztosan, nyugodtan, kiegyensúlyozottan. Hisz azért jöttél, hogy fölvegyenek, de előtte letudd ezt a kis procedúrát, amit állásinterjúnak mondanak.


Szóval egy próbát megér a módszer, ha bejön, akkor tökjó, ha mégsem, akkor ez van, ha pedig csak azért jön be, mert a tábla miatt hitted, hogy így lesz, és nem azért, mert az univerzum megadta, akkor megérte, nem? :D

2013. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött!!Nagyon érdekeltek az Egyiptomi dolgok,ezen belül Tutanhamon sírjában felfedezett kincsek,de pénzem soha nem volt az utazásra.Ekkor jött a TITOK!!! Megnéztem dvd-n,nagyon megtetszett,probára akartam tenni az egész Univerzumot.Bonyolultan megfogalmaztam,hogy Tutanhamon sírjának felfedezett kincseit akarom látni,de ne legyen hősèg,ne kelljen repülőre szàllni,legyen aki eljön velem,ne legyen drága.Túl soknak tűnt,de hittem benne.A Titokban benne van,hogy kérj és megadatik,a hogyan nem a mi dolgunk!! Kivánság táblám nem volt,mert a szobámban több Tutanhamon kép volt,ez helyettesítette a táblat.Mindent úgy csináltam,ahogy meg van írva,hittem benne,elképzeltem,hogy ott vagyok,átéltem az örömöt és nagyon hálás voltam.Láss caodát,minden összejött!! Egy újságban láttam egy reklámot Tutanhamon sírjának felfedezett kincsei kiállítás Bécsben!! Csodálatos dolog,benne volt minden,amit kértem olcsó volt,nem volt hőség,nem kellett repülni és a barátnőm eljött velem. Nagyon jó volt úgy éreztem elhozták nekem Egyiptomot. Ez kb.7-éve volt,de attól a naptól hiszek a Titokban és alkalmazom,kisebb-nagyobb sikerrel. Végtelenül hálás vagyok,hogy megismerhettem.
2013. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csináltam egy táblát, ráraktam vágyaim álmát és utána rögtön kopogtak. Mondom, ki az? Jött a válasz:Én vagyok a Titok! Mondtam neki, hogy akkor gyere be! Erre bejött a Titok!

Kapom a plusz pontot? :)

2013. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem abszolút bejött, de tanácsolom, hogy először apróságokkal "kezdd", ha elkezded a titok c. könyvben található módszereket. Tavaly novemberben nagyon vágytam egy új telefonra, egy tabletre, és egy könyvre. Fogtam egy-két újságot, és ha találtam benne tabletet, kivágtam és felragasztottam egy kartonra. Lelkesítő mondatokkal díszítettem még a lapot. A telefonnál azt csináltam, hogy a ház több pontjában elhelyeztem az általam vágyott telefon képét. A könyvnél pedig netről nyomtattam ki képeket, és az ágyam fölé a plafonra ragasztottam. Karácsonyra már mind a 3 megvolt :) Volt olyan, hogy nagyon vágytam valamire, de csak sokkal később kaptam meg, mint számítottam rá.Én ajánlom a titkot, szerintem érdemes kipróbálni
2013. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!