Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek bejött már a Titok...

Valakinek bejött már a Titok (vonzás törvénye) úgy Istenigazából?

Figyelt kérdés
Kb.3-4 éve jött a nagy titok őrület. Én szeretnék hinni benne. De kíváncsi lennék, hogy azóta valakinek tényleg tuttira bejött az élet? Gazdagság, boldogság, minden... ?!
2010. aug. 22. 18:46
 1/8 anonim válasza:
90%

:)

Orommel szeretnélek értesíteni, hogy én nagy titok fan vagyok.Rengetegszer elolvastam a konyvet, megnéztem a filmet.Nagyon sok konvyem van a "tudatos teremtés" kategoriabol, ami a vonzás torvényével foglalkozik.

Ugy Istenigazabol beejottek a dolgok ?

....En hatarozottan egy nagy Igent tudok mondani neked.

Ha szeretnéd tudni hogy miben jártam sikerrel, akkor szinte mindenben.Eloszor is, van egy csodalatos baratnom kivel már tobb mint 2 éve jarok, nagyon szeretjuk egymást, nincsenek titkaink, oszintek vagyunk egymáshoz, egyutt is jarunk bulizni.Egyszoval tokéletesen mukodik a kapcsolatom.A hobbijaim terén ? tokéletes.testépítéssel foglalkozom, már egy jo ideje, és nagyon intenzív fejlodest észlelek én is, és a kornyezetem is...az anyagi hátterem ? nem tudom hogy alakult,de valahogy szinte mindig megvan arra a pénzem amit szeretnék...pedig a szuleim elváltak még kiskoromban, de mégis....tomegnoveloket, proteinokat vásárolok, amit megkell hagyni hogy a tényleg jo dolgok, aminek minosége is van, nem olcsok.Szoval...mindig mindent betudok biztosítani, magamnak és a baratnomnek. :) Csaladtagjaimmal a kapcsolatom is nagyon jo.Apummal is gyakran szoktunk hulyéskedni, szorakozni stb. Nem tudok panaszkodni :) Nekem teljesen megváltoztatta az életem,pozitiv iranyba :)


Orulok hogy ha egy kicsit is motiválhattalak :) Hidd el..nem hulyeség. :) A lényeg, a fo, mindig a hited.Legyen hited...hisz lehetsz bármilyen eros, okos...ha nem hiszel magadban, nem sikerul...Vágj bele nyugottan. Sok sikert :)

2010. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Dettó!!


Szintén igen-t mondok. Igaz nekem ne túl nagy dolgokban, de azért gyors tömören felsorolom: valamennyire új stílus(még alakulóban) új telefon, itthon, és a környezetembe is több a nyugalom, a béke, több ismerős, még egy új ház jó lenne :)

2010. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Annyit még hozzá tennék: mióta megnéztem a filmet csak azóta változnak pozitívan a dolgok.. Amúgy már 4 éve próbálkoztam, pedig csak gondolkodás, és hit kérdése.
2010. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még egy igen. :) Mindenben, amit szerettem volna, és még folytatom.:)
2010. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
igen :)
2010. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye működik, és NEM TITOK, hanem NYILVÁNVALÓ. Nagyon sajnálom azokat a szerencsétleneket, akik ebből a megtévesztő című könyvből ismerték meg a dolgot.


Egy kicsit olyan ez a könyv magában, mint az egyszeri hajótörött, aki egymás után utasítja vissza a csónakot a hajót és a helikoptert azzal a szöveggel, hogy őt úgyis szereti az isten, biztosan meg fogja segíteni.


A meggazdagodásnak nem titka van, hanem ára. Ez az egy apróság maradt ki abból a könyvből. Tedd bele a munkát, és közben alkalmazd az elveket, amiket rengeteg jó könyvben megtalálsz (még a Titokban is). Nem lesz könnyű, de ha végigcsinálod, sikeres leszel. A vonzás törvénye nem titok, hanem nyilvánvaló, és nem csodaszer, hanem egy eszköz.

2010. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, létezik
2010. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, LÉTEZIK!!!

Ma keztem érdeklődni utána, és hatalmas dolgok történtek.

CSAK HINNI KELL BENNE MEG POZITIV KELL LENNI!

2016. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!