Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, aki agykontroll...

Van itt olyan, aki agykontroll tanfolyamot végzett, és szívesen beszélne az ottani dolgokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy meddig tart egy ilyen ? És főképp: mit tanítanak meg ott ? Tényleg olyan hatásos,mint mondják,és tényleg megváltoztatja az életszemléletedet ? Nagyon kíváncsi vagyok és örülnék a sok-sok válasznak,észrevételnek,hozzászólásnak ! :D

#tanfolyam #agyykontroll
2013. febr. 8. 20:18
 1/5 betlindis ***** válasza:
100%

négy éve végeztem el, egy barátnőmet kísértem el, nem akart egyedül menni. sajnos jópár dologra nem emlékszem, és az a baj, hogy amikor le kellett menni alfába, én simán elaludtam, ott a széken ülve...:D

ha jól emlékszem, két egymást követő hétvége volt, tehát négy nap, reggeltől estig, 1-2 óránként szünetekkel, és egy ebédszünettel. először elmondta a módszer lényegét, meg hogy mikre számíthatunk, aztán jöttek sorban az egyes módszerek, amiket megtanultunk ott helyben és a gyakorlatban is kipróbáltunk, volt közötte napi kettő alfába lemenés is különböző gyakorlatokkal.

nekem megváltoztatta az életszemléletem valóban, amit mondjuk nem mindig tudok a gyakorlatba átültetni. igyekszem elkerülni a negatív gondolatokat és kifejezéseket, és van két technika, ami nekem használt. az egyik a tanácskérés, amit csak ritkán alkalmazok, mert nagyon ijesztőnek tartom, hogy mennyire és hogyan működik, a másik egy öngyógyító technika, amivel meggyógyítottam egy sokszor felbukkanó nagyon súlyos hasfájásomat, aminek nem találták orvosi okát. azóta, három és fél éve, nem fájt úgy a hasam.

szóval szerintem jó, csak hajrá!

2013. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) Ööööö,megkérdezhetem, milyen volt az a.. tanácskérés ? Miért volt ijesztő ? o.O Kifejtenéd bővebben ? :) Egyébként szeretném mindenképp elvégezni a tanfolyamot,de azért nem semmi az a pénz sem,amit kérnek érte..
2013. febr. 8. 22:08
 3/5 betlindis ***** válasza:
100%

a tanácskérés az olyan, hogy le kell menni a szintedre, és ott van két tanácsadó (a tanfolyamon segítenek választani), és azokat lehet kérdezni bármiről.

nekem azért ijesztő, mert általában nagyon metaforikus és összetett, és mindig meglepő választ adnak, tehát vhogy érzem, hogy ez nem az én ötletem unalmamban, hanem olyan, mintha máshonnan jönne, vagy nem is tudom. és hogy igaz szokott lenni a tanács, és jól járok, ha hallgatok rá, nekem az is ijesztőnek tűnik, éppen azért, mert bizonyíték olyan dolgok, erők vagy nem tudom mik létezésére, amikről a tudomány még nem tud, és én eléggé földhözragadt ember vagyok egyébként.

2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm... Érdekesen hangzik,nagyon felkeltette az érdeklődésemet :D És gyakorlatilag akármikor,ööö le tudsz menni,és tanácsot kérni,bármilyen helyzetben ? És olvastam az ú.n. szubjektív kommunikációról,na most ez tényleg lehetséges,te próbáltad ? :O Mert ha igen,azonnal befizetek egy ilyenre.. (Ne haragudj már hogy faggatlak xD Csak annyira belemerültem a témába ,ezen jár az agyam :D)
2013. febr. 8. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert elég intuitív embernek érzem magam de mostanában elég sok rossz dolog történt velem, szerencsére kezdek rájönni, hogy ez azért volt, mert így kellett megtanulnom sok dolgot az életben és levetnem az illúzióim... engem azok is érdekelnének, akik az Ultrát elvégezték, az már magasabb szint....
2013. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!