Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudnátok ebbe segíteni, hogy...

Tudnátok ebbe segíteni, hogy tudnám megvalósítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem olvasni az agykontroll könyvet, próbálkoztam már lemenni alfa állapotba, de sajnos soha nem sikerült, mindig elkalandoznak a gondolataim, egyszerűen nem tudom kizárni őket.

Szeretnék valamit nagyon "bevonzani" (nem tudom ennek mennyi köze van a dologhoz), de szeretném, ha egy személy keresne úgymond "teperne" utánam. Sokan mondták, hogy próbáljam meg elképzelni, hogy már megtörtént, de egyzserűen nem megy, az agyam mindig csődöt mond. És nem is tudok benne mélyen hinni, hogy keresni fog...

Tudnátok ebbe segíteni? Egyáltalán lehetséges megvalósítanom ? Köszi előre is a tanácsokat. :)


2013. nov. 1. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elképzelni, hogy milyen lenne, ha teperne utánad! Biztos szoktál álmodozni róla, és akkor jó érzéssel tölt el, hogy keres téged. Na most, úgy kellene elképzelned a dolgokat, úgy kellene gondolkodnod, hogy ez így is van, tényleg 'teper' utánad. És ami az álmodozásnál van, az a jó érzés, azt is valahogy bele kell 'csempészned' a gondolataidhoz, mert akkor nagyobb hatása van, ha érzéseket is közvetítesz. De nem csak úgy kell gondolkodnod, hogy teper utánad, úgy is kell cselekedned. Lássuk, hogy hogyan is értem, nézzünk egy példát:

"Amikor egy nap hazaérvén leparkolta az autóját a garázs kellős közepén, még a lélegzete is elakadt, ugyanis rájött, hogy amit tesz, az tökéletesen ellentmond vágyainak. Hiszen ha középre parkol, az áhitott társ autójának nem marad hely! Cselekedetével tehát azt kommunikálta az univerzum felé, hogy bízik álma megvalósulásában, vahyis a férfi felbukkanásában. Úgyhogy azonnal kitakarított a garázsban, autóját pedig az egyik oldalra pakolta, elegendő helyet hagyva egy másik járműnek. Aztán felment a hálószobájába, és szemügyre vette a szekrényét. Az úgy tele volt ruhákkal, hogy egy csepp hely sem maradt benne egy másik személy holmijának. Rendet rakott hát, és a dolgok egy részét eltávolította a szekrényből. Sőt rájött, hogy alvási szokásain is változtatnia kell, mivel mindig az ágy közepén feküdt. Ezentúl azonban odafigyelt, hogy éjszaka is elegendő hely maradjon mellette álmai férfijának. Ezek után álmai férfija betoppant az életébe."


Tehát: Ha szeretnél elérni valamit az életben, ügyelj rá, hogy cselekedeteid sose ellenkezzenek vágyaiddal. Vagyis "tégy úgy, mintha.." és előbb-utóbb valóra válik a kívánságod! :) Ajánlom figyelmedbe a 'Titok' c. könyvet, ill. a filmesített változatát, sokat fog segíteni. Sok szerencsét, remélem sikerrel jársz! :)

2013. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt! :) Sokat segitett, mar gyakorolgatom! :)
2013. nov. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!