Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt még olyan, aki ért...

Van itt még olyan, aki ért már el sikereket telepátiával?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban is voltak furcsa dolgok. A bàtyàmmal jàtszottuk többször is, hogy 0-10 között gondol egy szàmra, aztàn leirja egy cetlire. Ezt 10-böl 7-8 alkalommal eltalàltam, az elsö 5-t szinte mindig zsinòrba.


Vagy sokszor volt, hogy egy szò csak eszembe jut, mire aki mellettem van kimondja. (egyàltalàn nem kapcsolòdik a beszèlgetèshez, vagy nem is beszèlgetünk csak ülünk csöndben.)

Ès utàna, ha megkèrdezem mièrt mondta, azt mondja, hogy nem tudja, vagy hogy "àh, mindegy csak eszembe jutott"



stb. most nem irnàm le mindet, sokàig tartana.


Elkezdtem magam fejleszteni, ràjöttem, hogy sokkal jobban lehet manipulàlni egy embert, ha nem konkrèt parancsot "küldök", hanem ha èrzelmeket. Erre a suliban jöttem rà, mikor feleltetès van.

Valahogy "megkeresem" a tudatàt a tanàrnak, ès mikor megvan, kicsit mintha a helyèbe lennèk. Elèg nehèz leirni. Szòval miutàn "összekapcsolòdtunk" megprobàlom befolyàsolni, hogy ahogy ràm gondol csak negativat èrezzen. Halàl, hideg, vagy akàrmi. Ez embertöl függ mit talàl negativabbnak. Aztàn ha ezzel vègzek, keresek valakit akinèl pedig csak jò èrzèst keltek. Csalàd,szeretet ilyesmi.

Ez eddig 4/4 telitalàlat volt, mindig azt hivta ki elsönek, engem egyszersem....meg is ijedtem màr kicsit. Elötte kell 1-2 perc, amig lecsendesitem az agyam. Ha ez nem.sikerül akkor a narancs illatàra gondolok, ami kitörli valahogy a többit, ès akkor màr csak azt kell eltüntetnem.


Ezzel a mòdszerrel màr az is sokszor megy, hogy valaki megvakarja a fülèt, orràt vagy amit szeretnèk. Mindig 1 percen belül megcsinàlja, tènyleg ijesztö

Ilyen "trükköket" mèg tudnàtok mondani? Szeretnèk tovàbblèpni, de amit a neten talàlok a 90%-a hülyesèg.


2013. dec. 3. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kormányváltás után milyen illatra fogsz gondolni?
2013. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy file megosztó oldalra feltöltök egy txt dokumentumot, amiben csak 1 szám lesz, 1-től 1000-ig. Te költözz belém, olvass a gondolataimban, vagy mittomén oszt' találd ki! Miután itt leírtad, megosztom a letöltési linket és mindenki megnézheti és hüledezhet a csodás képességeiden. Ott lesz majd a feltöltés dátuma is, így ke lehet zárni, hogy utána töltöttem csak fel, miután te megmondtad. Oké?
2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tùl messzevagy ès nem ismerlek egyàltalàn xD


523? :D de ne csalj

2013. dec. 3. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi, csak azt akartam megtudni komoly-e a kérdés. Hát nem az :DDD
2013. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
645
2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az ellenkezője vagyok.Terápia nélkül élek,sikereim vannak.
2013. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!