Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom értékelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom értékelni a sikereket?

Figyelt kérdés

A 2013-as év volt számomra a legsikeresebb: diploma, nyelvvizsga, jogosítvány, rengeteg élmény.

Mégsem tudom értékelni, olyan üresnek érzem az életem, hogy leírhatatlan. Más a két kezét összerakná ezekért, én meg semmi értéket nem látok benne. Mi ennek az oka? 0 életkedvem van.


2013. dec. 3. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg valami mégis hiányzik. Például az emberi kapcsolataid rendben vannak? Barátok? Család?

Egyébként gratulálok, te már ennyivel előrébb vagy az életben. Most koncentrálhatsz más fontos dolgokra is.

2013. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezded már magától értetődőnek venni vagy csak szimplán unatkozol. Keress egy barátot/barátnőt, kezdj el valami új sportot vagy keress egy új hobbit, ami éltet egy kicsit, amitől újra érzed majd a küzdeni akarást. ;)
2013. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor töltöttem itthon a hétvégét. Barátaim vannak, hozzájuk kötődnek az élmények.
2013. dec. 3. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy mi hiányzik az életedből. Gondold át, mitől lennél igazán boldog.

Amúgy gratulálok ezekhez! Bár ha belegondolsz, lehet az a bajod, hogy ez még csak mindennek az eleje. Szóval most kezdődhet a nagybetűs élet. Bár nem tudom, nem ismerlek.

Mindenesetre azért elárulom neked, de persze ez csak én vagyok, hogy ezeket én is épp ebben az évben szereztem meg, de igazából csak akkor lettem boldog, amikor megismerkedtem valakivel, akinek már a látványától is felvillanyozódom. Ezek engem sem tesznek különösebben boldoggá, ő viszont igen.

2013. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem Én írtam ki?? Komolyan ugyanez a helyzet nálam is... szép sorba: jogsi megszerzés, nyelvvizsga, diploma és ugyanezt érzem én is.... Nem tudok örülni semminek, nem köt le semmi, nincs életkedvem.... Belegondolok, h most kezdődik a melózás és ettől félek is kicsit... dolgozok majd reggeltől estig, de minek?
2013. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én örülnék, ha dolgozhatnék. Addig sem foglalkoznék azzal, hogy nincs értelme az életemnek.
2013. dec. 3. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem :) Csak az a baj, h ilyenek vagyunk.. legalábbis Én (és Te is az írásod alapján). Szerzel egy munkát, elkezdesz dolgozni aminek örülni kéne, mert nagy siker, de ugyanúgy nem örülsz ennek sem.

Na, de reméljük, hogy neked legalább nem így lesz :)

2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!