Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehet a pattanásos bőr...

Mi lehet a pattanásos bőr lelki oka?

Figyelt kérdés
Tavaly lefogytam,tele voltam önbizalommal jol éreztem magam...de aztán egy csunya szakítás eléggé letett és most egy nagy O-nak érzem magam...szinte utálok tükörbe nézni a bőröm pattanásos rosszul érzem magam....mit tegyek,nem akarok így élni...szeretném megváltoztatni a gondolkodásomat...kérlekk segítsetek...

2013. dec. 16. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
elkezdtél serdülni és a bőröd faggyú váladékot termel....majd pár év múlva elmúlik.
2013. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a gond hogy már nem éppen serdülő korban vagyok
2013. dec. 16. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az aggodalmaskodást, mert az nem vezet sehova!
2013. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mennyire súlyos a dolog? Ha nagyon, akkor mindenképp csináltass hormonvizsgálatot. A neten csomóan írják, hogy a pattanás nem betegség, hanem tünet. (Főleg akik Roaccutan-t szedtek rá, panaszkodnak, hogy az csak a tünetekete kezeli, de az eredeti gond más volt.) Keress egy jó dokit sztem.
2013. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Peti7 ***** válasza:
100%

Ha ideges vagy,akkor jobban kijönnek a pattanások,és könnyebben megbetegszel,mert a szervezeted arra pazarolja az energiáját,hogy ne legyél ideges.Felejts elminden rosszat,és gondolkodj +-an,és valószínűleg eltűnnek a pattanások,de lehet hogy amik vannak azokat kikell nyomkodni,és nem nő több.

OFF.:Már másodszorra írom meg,mert nokia C5-03-ról vagyok,azt írta hogy megtelt a memória,és kilépett az operából.Sose vegyetek S-60-as nokiát!

2013. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peti7 az Opera Miniben van olyan, hogy Adathasználat törlése a súgó menüpontban és akkor nem lép ki! :D
2013. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

".szeretném megváltoztatni a gondolkodásomat...kérlekk segítsetek..."


Akkor kezd azzal,hogy ne utáld magad.:)

Hanem fogadd el,hogy most ez van.

Mert ha magunkat nem tudjuk elfogadni akkor mást sem.


A belső külsövé vált,valószínű a lelked tisztulása az,és így nyílvánul meg a testeden.

Probálj relaxálni az segít a lelki harmóniát megtalálni.

És igyál sok tiszta vizet,az átmos tisztít gyógyít.:)

2013. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Boszorkány voltál előző életedbe.
2013. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem a stressztől van.. nyáron nem igen volt a nap jót tett neki.. és fiatalabb koromba meg alíg volt.. most tombolnak a hormonjaim..

Nekem versenyek vizsgák előtt jönnek ki vagy épp a pirosbetűs napokkor..

feketeszappan nekem bejött -de most nekem sincs mert elfogyott..

2013. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Döbbenet, hogy csak biológiával tudnak csak jönni sokan, nem törvényszerű, hogy mindenki aki pubertál pattanásos legyen amúgy.... ebben a kategóriában, miért vannak egyesek? Minden ami gennyedzik az amúgy immunválasz valami bajra. Mi a következménye, ha valaki ragyás? Romlik a kapcsolatteremtő képessége, érintkezés az emberekkel. De lehet pozitív is, kifakad valami...baj ilyenkor kéne a testrészt tudni, gondolom arc. Nem mindegy, hogy látható helyen van, vagy hol. Esetleg kiütés is van? benne van a magyarban, hogy kiütést kapok....
2013. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!