Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mitől látják egyesek az...

Mitől látják egyesek az agykontroll-t a sátán, gonoszság művének?

Figyelt kérdés

legfőképpen azok válasza érdekel akik komolyan veszik, hogy ilyen dolgok léteznek, hogy az agykontroll működik nem a szkeptikusoké! a SZKEPTIKUSOK VÁLASZÁT FIGYELMEN KÍVÜL HAGYOM


egyik jó barátom pl ilyeneket kérdez, hogy szerintem az normális, hogy egy ember olyan erőket "kaphat" az agykontroll segítségével ami természetfelettinek tűnik átlagos szemmel..azt mondják, hogy valami gonosz erő szállhatja meg ilyenkor az embert és csak azáltal tud ilyet


http://www.youtube.com/watch?v=yKaiGooi6PA

erről van szó, akit érdekel nézze végig 2 részes


kb olyan mintha valaki megtanulna gitározni profi szinten, az biztos valami gonosz erő műve


hát ezen lehidalok..mi a véleményetek?



2013. dec. 24. 02:03
1 2
 1/15 anonim válasza:

mindig rakott ki uj paradicsomot naponta

mármint a videoban látottakban.

2013. dec. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Missi_Key ***** válasza:
a vallási fanatizmus hihetetlen szintű butításra képes.
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xeniah ***** válasza:
55%

Az agykontroll azért sátáni dolog, mert a szellemvilág valóban létezik. A szellemvilágnak két (nem egyenrangú) pólusa van: Isten és a sátán. Az ember dönthet afelől, hogy ki felé nyitja meg a szellemét. A Bibliában le van írva, hogy hogyan közeledhetünk Isten felé, hogyan nyithatjuk meg magunkat Őfelé: imában. Bármilyen más formában történő nyitás a szellemvilág felé a sátánra irányul. Ha okkult dolgokkal kezdesz el foglalkozni, mint pl. az agykontroll (de ilyen a jóslás, horoszkóp is, meg egy csomó minden), akkor megnyitod a szellemedet a negatív szellemvilág felé, és annak elég komoly következményei vannak. Isten sohasem erőszakos, ha Őfelé nyitod meg magad, Ő nem fog leuralni, mindig meghagyja a szabad akaratodat. A sátán és a démonai ezzel szemben le fognak uralni, egyszercsak azon veszed magad észre, hogy nem te uralod azokat az erőket, hanem azok uralnak téged. Ilyen esetben egyedül Jézus Krisztushoz fordulhatsz szabadulásért, csak Ő tud segíteni. Figyelmedbe ajánlom még ezeket:

[link]

[link]

2014. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm kifejtett a válaszodat!


mi a véleményed a rákos betegről aki meggyógyítja magát agykontrollal? ez is negatív dolog..ezt nem bírom felfogni, hogyan lehet negatív erőként kezelni, tényleg érdekel mit mondasz!

2014. jan. 10. 20:24
 5/15 xeniah ***** válasza:
73%

Biztosan ismered azt a mondást, hogy egyik kezével ad, a másikkal elvesz. Hát valami ilyesmiről van szó. Történhetnek gyógyulások agykontroll által, de ennek súlyos ára van, és erről nem nagyon szokott szó esni agykontroll-tanfolyamokon vagy ezeket reklámozók között. Ha agykontrollal kezdesz foglalkozni, a sátán és a démonai egyre inkább átveszik az irányítást az életed felett, és nem fogsz tudni örülni a gyógyulásnak sem, ehelyett félelem, depresszió lép be, és úgy érzed, hogy felfordult az életed, kicsúszott a lábad alatt a talaj.

Azt javaslom, hogy fordulj inkább Jézushoz, Ő ma is képes gyógyítani, és Ő meg tud szabadítani a félelmektől, depressziótól is, nekem Ő adott teljes életet :)

" A tolvaj azért jön, hogy lopjon, gyilkoljon és pusztítson. Ezzel szemben én azért jöttem, hogy életet adjak, mégpedig teljes és túláradóan bőséges életet!" János 10:10


[link]

2014. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

" A tolvaj azért jön, hogy lopjon, gyilkoljon és pusztítson. Ezzel szemben én azért jöttem, hogy életet adjak, mégpedig teljes és túláradóan bőséges életet!" János 10:10


Jézus: "Ímé, úgy jövök, mint a tolvaj."


A potencia nálunk van, nem Jézusnál. (!!!) Ez a nagy igazság.

Mi vagyunk képesek tenni. Ő csak egy fantom. Egyik ilyennek képzeli, a másik olyannak.

2014. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
ÉN a kereszten csak egy parazitát látok, aki / ami az emberek életerejét szívja.
2014. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 xeniah ***** válasza:
100%

Súr, nem lehet fantom az, akit személyesen ismerek ;)

Sőt, te is megismerheted őt, ez rajtad múlik. De ne a képeken keresd, mert élő személyről van szó. Ő az út, az élet és az igazság.

2014. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Passiflora ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztatott korábban, miután vallásos emberektől hallottam hasonló kijelentéseket az agykontrollról.


Mikor kíváncsiságból szerettem volna utánajárni az okoknak, én végül - az interneten legalábbis - nem találtam olyan forrást, ahol akár a katolikus, akár más keresztény egyház hivatalos állásfoglalása, vagy akár csak a hívőknek szóló iránymutatása szerepelt volna ebben a kérdésben.


(Ettől természetesen még létezhet ilyen.)


Én jópár éve végeztem AK tanfolyamokat, én őszintén szólva semmi olyat nem találtam benne, amit ne alkalmazhatna akár hívő keresztény, akár bármi más vallású, vagy világnézetű ember, de én laikusként nyilván nem tartom magamat kompetensnek ahhoz, hogy ezt a kérdést megítéljem, és könnyen lehet, hogy tévedek.


Elképzelhetőnek tartom, hogy a teológiában jártas emberek között sincs ebben teljes egyetértés. Justin Belitz ferences rendi szerzetes pap például összegyeztethetőnek tartja az agykontrollt a vallással, de feltételezem, hogy a kisebbség véleményét képviseli az egyházak berkein belül, annak ellenére, hogy konkrét adatokat, tényeket nem olvastam ezzel a kérdéssel kapcsolatban.


Számomra amúgy enyhén szólva megdöbbentő, amikor valaki a "gonosz" művének, vagy egyesek szó szerint "okkult praktikának" nevezik ezt a módszert, de nyilván mindenkinek joga van a véleményéhez.


Én annyit láttam benne, hogy egy - az életünkben egyébként is, természetes módon is előforduló tudatállapotot, az alfa agyhullámok idején fennálló meditatív tudatállapotot igyekszünk tudatosan kiaknázni akár a saját gyógyulásunk, akár valami más olyan cél elérése érdekében, ami a mi megítélésünk szerint a javunkat szolgálná.


Olvastam több helyen olyan kritikát az agykontrollról, hogy "önmegváltást" hirdet. Én ugyanakkor soha senkitől nem hallottam sem ezt, sem semmilyen ehhez hasonló állítást, sem olyankoktól, akik oktatják, sem azoktól, akik tanfolyamokon elsajátították és azóta használják a módszert.


Én még nem találkoztam olyan felfogással, hogy bárki erre alkalmasnak tartaná, vagy hogy bárki életében az Istenbe vetett hitet, vallási meggyőződést pótolná, vagy annak alternatívájaként tekintene rá bárki.


Tudomásom szerint José Silva, a módszer kidolgozója, és Dr. Domján László, a magyarországi meghonosítója és oktatója is hívő keresztény embernek tartja magát.

(Utóbbi konkrétan elmondta a tanfolyamon, hogy ő imádkozni is ebben a meditatív állapotban szokott, és ilyenkor még közelebb érzi magát Istenhez.)


Persze tiszteletben tartom azok véleményét, akik esetleg úgy gondolják, hogy ha maga az agykontroll "nem Istentől való", és valami nem jó célt szolgál, hanem valami gonosz praktika, akkor ők valójában nem tekinthetők hívő embernek, legfeljebb magukat gondolják annak - függetlenül attól, hogy én erről máshogy vélekedem.


Nemrég találkoztam a neten egy olyan, hosszú és részletes tanulmánnyal, amit egy korábban nagyon sikeres természetgyógyászként dolgozó hölgy írt, aki sokféle alternatív terápiát elsajátított és alkalmazott az évek során, és agykontroll tanfolyamot is végzett.


Aztán egy napon eljutott arra az általa úgy megfogalmazott felismerésre, hogy a természetgyógyászat, leszámítva - egyetlen kivételként - a gyógynövény teákat, az embereket megtéveszteni próbáló gonosz erők „műve”, gyógyulások történnek ugyan, de nem jó forrásból fakadnak, hanem negatív entitások közbenjárásával történnek.


Arra is felhívja a figyelmünket, hogy a meditáció, és így az agykontroll gyakorlása közben, a megváltozott tudatállapot miatt démoni erőknek "adjuk át" a tudatunk feletti irányítást, így mindenkit óva int ezektől, akik nem szeretnének elkárhozni.


Arra nem tért ki a tanulmányban, hogy amikor a 7 milliárd ember közül azok, akik szoktak időnként aludni, és ilyenkor az ébrenlétből az alvás állapotába, illetve ébredéskor visszafele az agy működésének törvényszerűségei miatt elkerülhetetlenül eltöltenek hosszabb-rövidebb időt alfa állapotban, mentesülnek-e vajon ettől a démoni befolyástól ebben a megváltozott tudatállapotban, vagy ők pusztán rövidebb ideig vannak ennek kitéve.


Nem szeretnék sem kritikus, sem irónikus lenni ezzel a meggyőződésével kapcsolatban, és egészen biztos vagyok benne, hogy ezt a hölgyet a jó szándék vezérli, mások megmentése érdekében mondja, amit mond, és ugyanúgy meg van győződve a saját igazáról, mint azok, akik pozitív véleménnyel vannak az agykontrollról, és akik számára nem több, mint a "Segíts magadon, Isten is megsegít" elv gyakorlatba való átültetése.


A tájékozódás lehetősége nyitva van mindenki előtt, hogy képes legyen a saját hitének, meggyőződésének és lelkiismeretének megfelelően állást foglalni a kérdésben, vagy adott esetben arról dönteni, hogy elvégzi-e ezt a tanfolyamot.

2014. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Passiflora már érted megérte feltenni a kérdést, a számból vetted ki a szót, egyszerűen nem látom értelmét a másik véleményen valók gondolkodásának.
2014. jan. 19. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!