Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olvastad a Kérd és megadatik...

Olvastad a Kérd és megadatik c. könyvet? Sikerült a segítségével bevonzanod az életedbe amit szerettél volna?

Figyelt kérdés

Normálisabban van megírva mint a Titok, nem is annyira ismert talán. De aki olvasta annak kíváncsi lennék a véleményére és a tapasztalataira :)

Nekem a Titokkal semmi sem jött be, meg hatásvadásznak is tartottam, a Kérd és... valahogy érthetőbb és több dolog is bejött vele :D



2014. jan. 10. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt szokták mondani, hogy vigyázz hogy mit kérsz mert jól megkapod! :)))))
2014. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Passiflora ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok vele. Szerintem sokkal jobb és gyakorlatiasabb, nekem többet adott.


Ha tetszett, tudom Neked ajánlani ezt a könyvet (ugyanazoktól a szerzőktől):


[link]


(Gyakorlatilag olyan, mintha a "Kérd, és megadatik" harmadik kötete lenne.)


Ha tudsz esetleg angolul, rengeteg Abraham-Hicks videó is van fent a Youtube-on.

2014. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Egymást hülyítitek ezekkel a könyvekkel.
2014. jan. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olvastam és kb annyira sikerült vele bármit is bevonzani, mint a Titok c. könyv alapján, semennyire. :-(
2014. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Ideje lenne kinőnötök a mesevilágotokból.
2014. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én a vonzás törvényét használtam és minden amit kívántam(kértem) megadatott.
2014. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második, megtaláltam a neten is a könyvet, el fogom olvasni :)

Akinek sikerült valamit elérnie, az megírhatja a sikereit, hátha mások is kedvet kapnak a kipróbálásához :)

2014. jan. 11. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából semilyen könyvet nem olvastam, hanem csak ma lattam a Titok c.filmet.. 15/L vagyok ,egész 8dik osztályig mindig ugy fogtam fel , hogy amikrôl álmodozok és csak gondolok rá, szituációkra v. dolgokra , akkor abban biztos voltam ,hogy sikerüni fog, meg fog történni, megkapom.Elhittem.


Konkrét példa a jegyeknél volt , elgittem ,hogy én sose kaphatok rossz jegyet ,8ikig nemis kaptam, amíg ebben meg nem inogtam , és beütött valami depressziós hangulat, hogy én sem vagyok külömb, mint más , velem is bármilyen rossz megtörténhet.Itt rontottam el mindent ...talán ez jött a kamaszkorral.


Ma ahogy megnéztem a filmet visszagondoltam ezekre a dolgokra, jó jegyeket kaptam, megkaptam az ugy vart biciklit , megkaptam azt a ruhát, amiben elképzeltem magam meg ilyenek....

Ma pl elképzeltem , hogy anyu hoz nekem a szobámba egy tanyér sütit és pár perc múlva megtörtént ..(ez elég apró dolog , meg kiszámítható)

Nem is ez a lenyeg ...ezekkel a konyvekkel és filmekkel csak azt akarják ,hogy higgy magadba, nert ha elhiszed ,hogy bizonyos dolgot elérhetsz, akkor észre sem veszed , de te magad teszel valamit, amivel elérheted , nem biztos ,hogy valami más erô.... A lényeg a lényeg a hit fontos ...

2014. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Titok című film eredetileg teljes mértékig a Hicks könyveken alapul. Maga Esther Hicks is szerepelt benne, gyakorlatilag ő adta a film gerincét De összevitáztak, amikor a Titok készítője inkább a pénzre akart hajtani... ekkor megmondta Hickséknek, hogy vagy beleegyeznek az új feltételekbe, vagy kivágja őket...ők az utóbbit választották, és ennek az eredménye az, hogy a Titok használhatatlan...gyakorlatilag a lényeg veszett el belőle. Ha ügyesen keresel, angol nyelven meg lehet találni az eredeti, vágatlan filmet.


Visszatérve a könyvre, tényleg érdemes elolvasni a többit is, amit írtak. Keress rá neten a Hicks könyvekre és kidobja őket. Én is sokáig éltem a vonzás törvénye szerint "ösztönösen"...gyerekkoromban mindenem megvolt, amire csak vágytam, mindig elértem és megkaptam mindent, és itt nem csak tárgyi dolgokra gondolok, hanem eredményekre, utazásokra, személyekre, stb. Aztán amikor bedepiztem a gimnáziumban, elromlott minden. Egy ideje már tudatosan visszafordultam a vonzás felé, és valóban működik. Még akkor is, ha épp nem tudom, konkrétan mire lenne szükségem, csak egyszerűen arra gondolok, hogy a probléma megoldódott, és akkor történik valami, ami tényleg megoldja...néha olyasmi, ami nekem eszembe se jutott volna. Az univerzum nagyon találékony :)

2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok: ugyan ez 9ik...most probálok én is "visszatérni"
2014. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!