Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miket sikerült már bevonzanod...

Miket sikerült már bevonzanod a Vonzás Törvényének segítségével?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát kérem, akik hisznek benne!
2012. szept. 12. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Munka, egészség, szerelem, boldogság,de sajnos voltak negatív dolgok is. Addig,amíg az ember rá nem jön,hogy ez mindössze pszichológia,nagyon könnyen el lehet vele tévedni. Én úgy látom ezt,mint egy nagyon jó kis lehetőséget, hiszek benne és csinálom is,de nem mantrázgatok vagy írogatom le a dolgokat, egyszerűen csak megyek az álmaim és a céljaim után,és ez a dolog ad egy nagyon pozitív,hatalmas löketet.
2012. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

A fénykardomat


Egy jedi lovag

2012. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fémpénzt, amit a szerencsekutakba dobáltak az emberek.
2012. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én pesszimista vagyok, úgyhogy csak csupa negatívumot, még akkor is amikor próbáltam pozitívabb lenni, ennek fényében én a sorsban hiszek, a vonzás törvényében már nem... Ami meg van írva az megtörténik mindegy mit hiszel...
2012. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dolgokat amikre nagyon vágytam mindent megkaptam valamilyen módon úgy hogy szinte fizetnem se kellett érte
2012. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Influenzát.
2012. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dalek Traak ***** válasza:
A Doktort. De nemcsak hogy nem sikerült elpusztítani, de még a seregeinkben is kárt okozott. Azóta nem használjuk a Vonzás Törvényét.
2012. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En nem nagyon hittem benne, majd egyszer egy tombolasorsolason kiprobaltam......meglepve tapasztaltam h nyertem. De tobbe nem is foglalkoztam a temaval. Tavasszal eleg nehez helyzetbe kerultem mert csak egy tantargy hianyzott h allamvizsgazhassak; amin mar rengetegszer megbuktam. Megint megprobaltam a VT-t, mindig elkepzeltem a diplomaisztomat. A durva vizsgam sikerult, magam sem tudom hogy.....az allamvizsga mar nagyon konnyu volt, 2 nagyon konnyu tetelt huztam, pedig azt kulon nem is vizualizaltam....;) Vegul 2012.07.07-en atvettem a diplomam.

Most uj munkat keresek, szoval mar rutinosan hivom a VT-t es szerintem hamarosan lesz egy jo kis munkam.

En most mar kimondhatom h hiszek benne.

2012. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!