Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az átlagos ember az agyának...

Az átlagos ember az agyának 11%-át használja, mi lenne ha képes lenne a 100%-át használni? Mikre lenne képes szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 22:05
1 2 3
 21/26 Méla Béla válasza:

Emberek gondolkodjatok már logikusan.

Ha jól tudom az agy energia igénye a legnagyobb a szervezetben.

Gondoljátok hogy azért evolúció azért növesztette meg csak, mert kis fejen nem mutatna jól a sapka? :)

Mi értelme lenne annak hogy a törzsfejlődés során ekkorára nőtt, ha felesleges?

Más kérdés hogy sok funkciója nincs feltérképezve, de a kihasználatlanság luxusát szerintem nem engedné meg a természet.

2014. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
MB, hasonlót akartam írni. Főleg, hogy ez, és az agykontroll másik bolondsága, a jobb/bal agyféltekés gondolkodás ellentmond egymásnak. Plusz, van külön része az agynak a motoros képességekre, vagy az "üss vagy fuss" reakciókra, a logikus gondolkodásra, stb. Kérdező, te úgy gondolod, hogy az összes eberi funkció beletömörül egy apró részbe, a többi meg csak úgy van? Ez is egy evolúciós zsákutca, hiszen lenne egy hatalmas terület, amit funkciók elfoglalhatnának, de mégsem. Az ilyen egyedek kihalnának. Ergo, az agy 10%-os mítosza egyértelműen idiótaság.
2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Annipan válasza:
Nézzétek meg a "Csúcshatás"-t ami arról szól ,hogy milyen lenne ,ha lenne egy tabletta, amivel ki lehetne használni agyunk 100%-át.
2014. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak 2%-ot használunk, de így is kipusztítjuk magunk. 100%-al már a túlvilágon lennénk rég
2014. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A csúcshatás valóságtartalma egyenlő az Eredetével. Az agyunkat mégha nem is egyszerre, de teljesen kihasználjuk.
2014. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy tényleg így van-e, vagy csak "városi legenda" ahogy valaki itt irta. De azt nem értem, hogy ha azt mondják, az agyunk 10%-át használjuk, miért gondol mindenki arra, hogy az agy egy területére korlátozódik az a 10% vagy akármennyi?
2014. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!