Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudok lemenni...

Miért nem tudok lemenni alfába alapgyakorlattal?

Figyelt kérdés
Már próbáltam sokszor de nem érzek semmit.Lehet ,hogy az a baj ,hogy amikor sorra el kellene lazítani a testrészeimet akkor nem érzem a "bőröm vibrálását" sok helyen olvastam ,hogy eddig nem sikerült de az alapgyakorlattal igen és ,hogy milyen jó érzés volt de én nem érzek semmit ezért gondolom ,hogy nem is juttok le alfába.A hasznos válaszokat előre is köszönöm.És ha valaki tud valami jobb módszert leírná.Kösz!

2014. febr. 4. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy honnan indulsz. lehet nem vagy elég kitartó. Ha pl a tizedik emeletről indulsz és lusta vagy, akkor az életbe nem jutsz el Alfáig.
2014. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az a lényeg, hogy ne idegeskedj, ne stresszelj azon, hogyha nem érzel semmit. A lényeget kell, hogy értsd, az pedig, hogy lecsillapítsd a gondolataidat és a most-ba kerülj. Tudom ez furán hangzik, de tényleg így van. Nem a testrészek ellazítása a fő lényeg (persze az is), hanem hogy egy adott dologra összpontosítsd figyelmedet, mert ezzel lefoglalod az elmédet. Javaslom az ellazítást csinálni, a testrészekre összpontosítani, majd ellazítani az izmokat, és így menni tovább. Majd lehet a légzésre figyelni. Ahogy orrunkon keresztül áramlik a levegő, ahogy a hasunk mozog. Majd ha meguntuk mehetünk tovább és visszaszámolunk mondjuk 3-tól. Meg hasonlók (jöhet a többi tanult gyakorlat). Előbb utóbb alfában leszel. :)
2014. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A #2nak kösz az első pedig valamit félreértett
2014. febr. 4. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdőnek nem elég 3-tól visszaszámolni. Kezdd inkább 100-tól.
2014. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem először ne alfába, hanem a kisboltba menj le, vegyél egy üveg piát, idd meg, így majd lekerülsz alfába, de még bétába is. Meg a másnapra vegyél egy tejet is, mert gammába leszel.
2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!