Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már nagyon régen használtam...

Már nagyon régen használtam az agykontrollt, de most nagy szükségem van rá. Menni fog úgy, hogy egy ideje már nem gyakoroltam? El tudom érni a célomat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 09:10
 1/3 Teréz0521 válasza:
Igen, eléred a célod. Nem számít, hogy milyen régen nem használtad. Olvastam, hogy többségünk hajlamos abbahagyni a rendszeres alkalmazást - én is - de amikor "vészhelyzet" van, visszatérünk hozzá, és eredménnyel. Talán picit nehezebben lazulsz el, de ez sem biztos. Sok sikert, gyakorolj.
2014. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is régen használtam. Pont ezért az életem szinte szétesett. Úgy kellett nekem, miért rohanok mint a tömeg. Aztán újra eszembe jutott az ami kell: Hogy az ész arra való hogy használjuk. Egy óra alatt pozitívra fordult életem. Valami tárgyi emlékeztető is kell nekem, egy agykontroll könyv jól látható helyen vagy bármi, hogy soha többé ne térjek el tőle. Habár tárgyi emlékeztető sem kell, mert ha eltérek tőle akkor az életnek is szinte vége.
2014. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, de azt mondom, hogy nem árt végiggondolni a tanfolyamon tanultakat, újra kicsit visszanyúlni az alapokhoz, ez segít visszarázódni. :)

Már az első alkalommal is programozd a célod, mert lehet, hogy még nem hatásos a dolog, de legalább te is "újratanulod" a lépéseket, és jobban elmélyíted magadban a szándékot.

2014. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!