Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Még kételkedsz a hatalmi...

Még kételkedsz a hatalmi "ELIT" tudatmanipulálásában?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


A médián keresztűl iszonyatosan sok információ zúdul elénk nap mint nap és kormányokat egyesítő hatalmi vezető ELIT, akiket sokan Illuminátusok vagy Bilderbergek néven ismernek ezt is kihasználják. A rengeteg információban a képek közé csampésznek olyan tudatalatt ható üzeneteket, melyeket az agyad feldolgoz ugyanúgy, mint azokat melyekkel tisztában vagy csupán tudatosan nem veszel róluk tudomást. Ezen üzenetek mind erkölcsileg züllesztő, társadalmilag romboló és hosszútávon roppant káros hatással vagy különösen a serdülő, még értéklendileg fejlődésben levő gyerekekre, de a felnőttekre is komoly negatív személyiségváltozást eredményez.


Nézzétek meg ezt a kisfilmet magyar felírattal, mely összefoglalja miképpen hatnak ezek az üzenetek úgy, hogy miközben egy kedves mesefilmet nézel valójában az erkölcstelenségre, k*rválkodásra nevelnek ! http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c


*


Most nézzünk néhány hollywoodi példát : Ez az oroszlánkirályból való [link] az égen az olvasható ki SEX. [link]

Mickey átöleli Minneyt, akinek a teste mit formál ? [link] péniszt és mindez gyermekeknek készült mese !

Szintén egy Walt Disney sikeres mesefilm a mozikból [link] jelentése ugyanaz.


A kis hableány borítója a Disneytől amin [link] egy pénisz található [link] Oroszlánkirály háttérben egy alulöltözött női test [link]


Ha kíváncsiak vagyunk, milyen filozófiai gyökerek állnak ezek mögött, máris láthatjuk hogy a Walt Disney logója valójában mit rejt [link]


*


Rengeteg más tiniknek szóló alkotásban ugyanez a rejtett üzenet található meg. A Harry Potter tele van a SEX sugalmazására utaló képekkel [link] vagy [link] De a fiúk egymás gatyájában nyúlkálás mint homoszexuális sugalmazás is megjelenik, hogy ne a normális családalapító irányba serdűljön a gyerek [link]


A reklámplakátokon is detto, ez az üzenet jelenik meg. Nézd meg ezeken a plakátokon mit csinál mindegyik szereplő [link] - [link] - [link] - [link]


Gyakorlatilag ezek már a média minden szegmensében megjelentek. Ennyi nyílvánvaló kép, üzenet nem lehet véletlen és mind ugyanazt üzenik. Ismert, ha a tini a serdülőkor előtt él intenzív nemi életet, képtelen lesz normális családot alapítani, ezt pszichológusok állapították meg ! Borzalmas mennyire elkorcsosítják az emberek életét a családot, mint megnagyobb összetartó erőt és a háttérben ugyanazok állnak


[link]


Az ősrobbanás hamis elméletét is azért propagálják, hogy elvegyék a kézenfekvő magyarázatot arra, hogy mi áll az anyag felett, miért élünk : egy szellemi, tudatközpontú létezés és egyben a kvantumfizikai kutatások egyetlen tovább nem osztható igazsága és végkövetkeztetése a TUDAT megjelenésétől, akarják elvonni a figyelmet, hogy agyatlan szerencsétlen rabszolgák legyünk. Félelmetes mekkora sikert értek el eddig. Nem igaz ?


2014. ápr. 4. 19:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9-es, megelőzöm a vérre éhező anime-fanokat. Az animék nem a szexualitásra épülnek. Az erre épülőket hentainak hívják.
2014. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Igen kicsit általánosítottam akartam is írni...elnézést kérek.Arra gondoltam amit te is írsz. :)
2014. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"Mert tényleg, csak azért bajlódtak a gyertyákkal órákat(merthogy igen, nem fimes technika), hogy elrejthessenek pár másodpercre egy feliratot, ami a legtöbb nézőnek semmit nem mond"


"Igen, direkt megcsinálták Emma Watson haját órákon át, egy nyavajás, semmitmondó feliratért"


Természetesen nem kellett a haját megcsinálni órákon át és a gyertyákat sem kellett így rendezni, bár azt könnyű lenne, hanem simán belerajzolták photoshoppal és filmestechnikával. Érdekes, ha eredeti UFOkat látsz, akkor rögtön belelátod a photoshoppot, de Ema Watson hajába nem ? Pedig ismert, hogy a szeplőket meg pattanásokat eltüntetik. Furcsán gondolkodsz


Legtőbb nézőnek semmit nem mond ? Mi a SEX szó ? Lehet, hogy te ezt a szót sem ismered, de a világ 99%-a és nem csak az angol nyelvű országok tudják mi az :-P

2014. ápr. 5. 21:51
 14/31 anonim ***** válasza:

"Derren Brown videban nem hipnotizálás van. Egy szóval sem említettem ezt, te nagyon ostoba vagy n2,"

Shhh... Nem ebben a videóban, te aluliskolázott.

"hiszen a video pusztán azt az egyszerű pszichológiai trükköt magyarázza el, hogyan lehet tudatalatt üzenni."

Derren Brown csaló, legalábbis nem gondolja komolyan a saját ostobaságait. Ezt ő maga mondta. Ajánlott utánanézni a figurának.

"Az agy rengeteg információt dolgoz fel, ha azt látja SEX, akkor az az impulzus fogja érni és azt fogja csinálni, mégha tudatosan nem is látja az üzenetet."

Nem. Alapszintű pszichológia. Mivel a szó nem egységes, az agy által kreált dolog, ezért semmiféle rakciót nem fog kiváltani a szót nem ismerő emberből. Kérlek, ne nekem okoskodj a pszichológiával kapcsolatban.

"Ez egyszerű pszichológia, amit speciális tárgyként tanultam magam is és jelesre vizsgáztam"

Tényleg, mert te egy személyben vagy pszichológus, filozófus, kvantumfizikus, etológus, és biológus is. Nem. Én értek a pszichológiához, te nem. Mondhatnám, hogy pszichológus vagyok, de mint ezerszer írtam, senkinek sem kötelessége hinni nekem egy anonim oldalon. De értek a pszichológiához, jobban, mint te, megnyugodthatsz.

"Amint leírtam, de te annyira ostoba vagy, hogy fel sem fogod !"

Annyira vagyok ostoba, amennyire neked perfekt a helyesírásod. Kicsit sem.

"Nem kell szándékosan észrevenni"

Fogd már fel, hogy nem így működik az agy! Pszichológia, és kész. Ameddig nem tanulmányozod át(nem hamiskásan, hogy "jelesre vizsgáztam", hanem igazából, a való életben, nem pedig az álomvilágodban), addig ne is írj róla.

"A lényeg, hogy az agya akkor is kiolvassa a mintákból és azok az agyterületek aktivitása fog növekedni."

Nem, nem fog növekedni egy ismeretlen szó láttán semmilyen aktivitás. Ha én leírom neked, hogy "szlpskafdaélféladlá", semmi reakciód nem lesz, mert nem ismered a szót. Hiába az a jelentése, hogy szexualitás, vagy nemiszerv, vagy akármi, nem fogod felismerni. Pszichológia.

"Sehol sem láttam SFX logót, az SEX, ha tzdnál olvasni."

[link]

" Semmi értelme nem lenne cég nevét belecsempészni a tudatalatti üzenetekbe, hiszen azt egyértelműen lehet reklámozni, semmilyen üzenetet nem hordoz, de az hogy SEX azt már nem lehet egyértelműen mondani hogy ezt tedd"

A jelentésen kívül nincs különbség szó és szó között. ÉS ismét leírtál egy hülyeséget. A szponzorálás is ezen az alapon működik a filmekben. Pszichológia.

"ézd meg ezeket a képeket a moziból [link] SEX "

Pszichológia.

"Ez a pénz is jóval régebbi, mint az sfx cég : [link] - [link] SEX az üzenet itt is. "

Az első képen akármit bele lehet látni a hölgy frizurájába. A legtöbb kacskaringós betűt ki lehet olvasni.

A második képen látható pénzt pedig szándékos tréfa volt, amit az illetékes kirúgásával és a pénz visszavonásával jutalmaztak.

"Nem tudom milyen elmebetegnek jut eszébe gyermek rendezvényen ilyen pozícióba tenni Miky egeret, amin fényképezkednek a csöppségek és a képeket látják nap mint nap [link]

Egy gyermek ebből semmit nem von le. Pszichológia.

"Van a hableány mellett pisztoly is, méghozzá mélyen a tenger mélyén [link]

Ez hol is perverz? Ja, hogy a pisztoly, mint egy fallosz-jelkép? Nem éppen. Pszichológia.

"Régen az önkielégítésre utaló képek is jelen voltak [link]

Pszichológia.

"Ismét egy 80-as évekbeli reklám [link]


Ezeket nem lehet kimagyarázni !!"

Az utolsót nem is kell. Azt szándékosan ilyennek tervezték, mivel akkoriban a fiatalok az ilyen termékeket vették meg.

Egyébként az önkielégítés mióta bűn? Csökkenti a stresszintet, többek közt. Tudományosan semmi baj nincs vele, csak ha valaki túl sokszro csinálja.

"Örülök n2 hogy semmit sem fogtál fel ebből és hogy szavazni sem mész el, ez is téged minősít tovább le"

Nem értem, hogy jön ide egy másik kérdésnél adott válaszom. Ostoba. Majd ha értesz a pszichológiához, gyere vissza.

névte2en

2014. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"Érdekes, ha eredeti UFOkat látsz, akkor rögtön belelátod a photoshoppot, de Ema Watson hajába nem ?"

Ezt honnan is veszed? Nem mondtam semmi olyat, hogy az űrhajókat photoshopnak kiáltom ki. Ostoba.

"de a világ 99%-a és nem csak az angol nyelvű országok tudják mi az :-P"

Az a 99% inkább csak 50%. Gyerekek, nem nemzetközi nyelvű országok... Szerinted mi van például a kínaiakkal vagy az indiaiakkal?

névte2en

2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ezen most akkorát röhögtem!


Elkezdte, olvasni az elejét,és valami hasonló monológus futott át az agyamon:"-Jó, már megint a hülye illuminátis cucc...inkább megnézem a végét mit is akar mondani..."


Erre mi van a végén?Hát nem az ősrobbanásba megy már megint bele?


Zoli,csak egyet mondj meg:Miért van mindenhol,egyenletes,mérési helytől és iránytól függetlenül mérhető,3 Kelvin körüli mikrohullámú háttérsugárzás?


Én egyedül ezt nem tudom mással magyarázni az ősrobbanáson kívül.

2014. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egy újabb agyatlan baromság egy céltalan embertől.
2014. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"Shhh... Nem ebben a videóban, te aluliskolázott. "


Te nem érted, ez nem hipnózis hanem az elme manipulálása amelyet a hatlom nagyon jól csinál !


""hiszen a video pusztán azt az egyszerű pszichológiai trükköt magyarázza el, hogyan lehet tudatalatt üzenni."

Derren Brown csaló, legalábbis nem gondolja komolyan a saját ostobaságait. Ezt ő maga mondta. Ajánlott utánanézni a figurának. "


Ezt attól függetlenül, hogy ki magyarázza el pszichológiai tananyag, tudományos TÉNY ! Tudatalatti üzenetekkel az ember manipulálható itt egy másik példa : https://www.youtube.com/watch?v=5mqhbu8MsKk


*

""Az agy rengeteg információt dolgoz fel, ha azt látja SEX, akkor az az impulzus fogja érni és azt fogja csinálni, mégha tudatosan nem is látja az üzenetet."

Nem. Alapszintű pszichológia. Mivel a szó nem egységes, az agy által kreált dolog, ezért semmiféle rakciót nem fog kiváltani a szót nem ismerő emberből. Kérlek, ne nekem okoskodj a pszichológiával kapcsolatban. "


Mint ahogy a vágó videoban sem :-P https://www.youtube.com/watch?v=5mqhbu8MsKk .

2014. aug. 31. 20:58
 19/31 A kérdező kommentje:

"Sehol sem láttam SFX logót, az SEX, ha tzdnál olvasni."

Az ulegends oldal egy ostoba blog, ha tudnál olvasni, láthatnád, hogy az nem F hanem E betű, egybeolvasva SEX ! Jól olvasható E betű https://www.youtube.com/watch?v=meHsuA0b1uE


"A jelentésen kívül nincs különbség szó és szó között. "


A SEX-nek mindenhol ugyanaz a jelentése az SFX-et kevesen értenék és értelme nem lenne becsempészni, mert nem tudsz sfx terméket venni, nincsen üzenet értéke a sexnek igen !


*


"Az első képen akármit bele lehet látni a hölgy frizurájába. A legtöbb kacskaringós betűt ki lehet olvasni.

A második képen látható pénzt pedig szándékos tréfa volt, amit az illetékes kirúgásával és a pénz visszavonásával jutalmaztak. "


Nem akrámit hanem a SEX szót lehet csak kiolvasni és mindenben csak ezt a szót lehet MINDENBEN ! Lehet éppen rájöttek polgárjogi mozgalmak, hogy belecsempézték a sex szót és így kirúgtak valakit, hogy egyetlen emberre fogják rá az egészet. Kapott jobb állást.


Mindenhol a SEX szót találod meg, ez nem egy emberes tréfa, mert nem egyedi eset !

2014. aug. 31. 21:05
 20/31 A kérdező kommentje:

"Nem tudom milyen elmebetegnek jut eszébe gyermek rendezvényen ilyen pozícióba tenni Miky egeret, amin fényképezkednek a csöppségek és a képeket látják nap mint nap [link]

Egy gyermek ebből semmit nem von le. Pszichológia."


A gyermekis tudja milyen pózban szeretkeznek az emberek, mert a Tv-ből netből mindenhol látja, de később ránzézvén a képalbumba azt értelmezi az agy, hogy ő már ilyen korán szexelt, ezért ő egy ribi.


*


""Van a hableány mellett pisztoly is, méghozzá mélyen a tenger mélyén [link]

Ez hol is perverz? Ja, hogy a pisztoly, mint egy fallosz-jelkép? Nem éppen. Pszichológia"


Nem fallosz jelkép, hanem az ölésre utalás a gyilkolásra ! Ezt is kifejtettem korábban, te aluliskolázott :-D

2014. aug. 31. 21:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!