Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Autodidakta módon akartam...

Autodidakta módon akartam kipróbálni ezt az agykontrollt, problémába ütköztem. Mi történt?

Figyelt kérdés
Szóval ugye szkeptikus vagyok/voltam/leszek, de adtam neki egy esélyt, tök jó volt meg minden, leültem, relaxáltam becsukott szemmel, éreztem a lélegzetvételemet, láttam mindenféle happy képeket, mint pár üveg köhögéscsillapító szirupt leküldése után, tudjátok a sima kezdő téma. Na ebben az idilli állapotomban egyszerre csak egy kellemetlen érzés támadt a derekam alatt és kicsit rágondoltam, hogy vajon mi ez, erre mintha beleültem volna a kettőhúszba, a másodperc töredéke alatt feszült meg a zároizmom, az egész ágyékom fájt utána egy ideig. Miért fordult ez elő?
2014. máj. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amikor nagyon ellazulok, akkor lesznek ilyen "kisüléseim", de nem fájdalmas. Lehet, hogy mostanában kimerültél, és a szervezet akkor küldi a szorongás jeleit, amikor ellazult vagy.
2014. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, jogos, köszi!
2014. máj. 24. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Na és? Befostál?
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
нет.
2014. máj. 25. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2014. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!