Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet, hogy ez a világ nem is...

Lehet, hogy ez a világ nem is olyan amilyennek látjuk? (elméletem az igazi valóságról)

Figyelt kérdés
tehát lehet, hogy csak azért ilyen a világ, mivel mi így látjuk a szemeinkkel. Lehet, hogy csak a szemünk "rakja" össze a dolgokat egészbe, rendbe hogy mi emberek értékelni tudjuk. Lehet hogy az igazi valóságban nem is így néznek ki a dolgok (legyen az akár asztal, autó, akármi). Mivel máshogy látja a világot a kutya, macska stb állat, és az ember is... Már ez eleve elgondolkoztató...

2014. máj. 30. 15:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

a kvantumfizika nem csal, sztem jelenleg ez az egyetlen ilyen tudományág, ami a valóságot, a galaxisokat, valószínűséget kutatja.

Utolsónak: nem mondtam én hogy csal a szemem, én ugyanúgy látok mint akárki más, csak próbálok azért a dolgok mögé látni is! :P

2014. máj. 31. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Minden anyag energia. És mivel a számítógépes virtuális világ is energia, ezért az is MAJDNEM annyira létezik mint a miénk. Tudom baromi nagy hülyeségnek hangzik, de ha belegondoltok, a virtuális embereknek van színe, hangja, és tud mozogni. Csupán az választ el tőlük, hogy nem léteznek, csak 2 dimenzióban. És mivel 2D-ben magától működő élet nem alakulhatott ki, ezért nem létezik, ahhoz hogy létezzen, még egy térelemnek kéne lennie, a mélységnek. Teljesen mindegy hogy mi most hogyan vagyunk megteremtve, hogy minket számítógép vezérel vagy csak úgy magunktól vagyunk, a lényeg, hogy minket is energia alkot, mint a 2D-s számítógépes bábukat.


Ezt olvassátok el, érdekes.


[link]

2014. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De tényleg olvassátok el, kérdező neked is nagyon ajánlom, nagyon érdekes.
2014. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolsó a mostani pc-s játékok már 3D-sek! szal tényleg léteznek :DD
2014. jún. 1. 01:39
 15/16 anonim ***** válasza:
..
2014. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Van itt 60-70 kiló hús(ki hány kiló)ezt tudjuk életben tartani60-70 évig, ezenkívül semmit nem tudunk.
2014. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!