Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyi időm van a tudatos...

Mennyi időm van a tudatos álomban? És hogyan?

Figyelt kérdés

Ha felismerem hogy egy álomban vagyok akkor körülbelül mennyinek észlelem azt az időt amikor azt csinálok amit "akarok"... :) Illetve hogyan tudom elérni tudom hogy a legkönnyebb valóság tesztezni... De mi van akkor ha én nem nem emlékszek az álmomra hanem valahogyan csak nagyon ritkán "jelenik" meg valami az álmomban...

Előre is köszönöm a válaszokat... :D



2014. máj. 30. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

,,Ha felismerem hogy egy álomban vagyok akkor körülbelül mennyinek észlelem azt az időt amikor azt csinálok amit "akarok"..."

Nagyon változó. Van, hogy csak pár perc, általában 1-2 órának tűnik, de hallottam már olyanról is, aki egy egész hónapot bent töltött (persze a valóságban csak pár órát aludt)


Az álmaid megjegyzésének 2 nagyon egyszerű módja van. Az első az, hogy mindig elmeséled barátaidnak/szüleidnek/ismerőseidnek hogy legutóbb mit álmodtál. Ezáltal járni fog rajta az agyad és egyre több mindenre fogsz emlékezni. Az a hátránya, hogy egy idő után halálra idegesíthetsz vele mindenkit :D


A második az az álomnapló vezetése. Ahogy felébredsz egyből írj le mindent, ami eszedbe jut az álomról. Hátránya az, hogy időigényes.


Természetesen az a leghatásosabb, ha folyton az álmaidon jár az eszed :)

2014. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az elég hatásos, ha egész nap arra gondolsz, hogy ma mit fogsz álmodni, mi lesz benne, hol fog játszódni az egész, akkor reggelre biztosan nem felejted el hogy mit álmodtál. Viszont utána szerintem is célszerű leírni valahová, pl egy álomnaplóba.
2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

„Az a hátránya, hogy egy idő után halálra idegesíthetsz vele mindenkit :D”


MENNYIRE igazad van :D

2014. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!