Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A realitás talaján maradva ti...

Norby666 kérdése:

A realitás talaján maradva ti hisztek a tudatos álomban? És hogy ez mindenkinek meg tanulható-e?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én hiszek, a tudatos álomban párszor már volt tudatos álmom.
2013. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tudom ez nem hit kérdése, pszichoterápiában is alkalmazzák. Hogy mindenki képes-e rá az már más téma, de szerintem igen, maximum egyénenként eltér a szükséges gyakorlás mennyisége.
2013. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam,úgy értem,elképzelhetőnek tartjátok-e.És az első kommentelőtől pedig azt szeretném kérdezni,hogy milyen érzés,vagy mit tapasztaltál,mert olvasni már sok mindent olvastam,de olyannal még nem találkoztam,aki személyes tapasztalat alapján meséli el.
2013. nov. 10. 18:20
 4/20 anonim ***** válasza:
viszonylag gyakorlott vagyok a dologban, bár kell hozzá egy kis hozzászoktatás, de ha belejövök akkor heti többször is szokott lenni. Szóval igen, hiszek :D az évek során egyre tisztábbak lettek az álmaim, megtanultam, hogy lehet a pár másodpercesből hosszú tudatos álmot csinálni.
2013. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És úgy működik,mint ahogy le vannak írva? Úgy értem,hogy amíg tart,te bármire képes vagy? mert így vannak az írások róla,hogy bármit megtehetsz a tudatos álmodás alatt.
2013. nov. 10. 18:37
 6/20 anonim ***** válasza:
egyébként mindenkinek megtanulható, bár én azzal az előnnyel indultam, hogy gyakorlás nélkül is nagyon sok álmomra emlékeztem. De azt mondják, ez az első lépés
2013. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam minden

egyes nap, tudatosan álmodni hetente egyszer-kétszer megesik. egyébként mostanság nem is gyakorlóm, csak megtörténik. 15-éves koromban foglalkoztatott a tudatos álom azóta gyakorlat nélküli is képes vagyok irányítani, az álmaimat. az első alvásparalízis óta nem gyakorlóm, félelmetes érzés. azért ha tehetném elfelejteném, az egész tudatos álmodást.

2013. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Talán olyan rossz dolog? Egyébként én is általában emlékszem az álmaimra elég tisztán..
2013. nov. 10. 19:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így álmodni. Elég durva, hogy tudod. Ez olyan 2 másodpercig tart, és utána kiélvezed, hogy te vagy az úr, nem csak mész az árral.
2013. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 JohnTitor válasza:

Ez nem hit kérdése, mert létező jelenség.

Olyan mint ha a valóságban lennél, bármit megtehetsz repülés, falon átmenés, tűzet lőhetsz a kezedből stb.

2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!