Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olvasás közben kicsit bealudta...

Olvasás közben kicsit bealudtam, de egy olyan állapotban maradtam amikor a jelenlegi gondjaimmal kapcsolatosan szólaltak meg emberek, akik közel állnak hozzám. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az agykontroll, villámolvasás, meditáció, jungiánus dolgok stb nem újdonság, de erre kíváncsi vagyok mi volt. A napokban megint történ ilyen, de azt tudatosítani tudtam magamban, és több ilyet hallottam. Nagyon érdekelne mi volt ez :D

2014. jún. 12. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hallucináció
2014. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet imádkoznak érted
2014. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyiket vehetem komolyan? :D Tudom hogy az ezotéria rovatba írtam, de kissé alátámasztottabb dologra gondoltam :D
2014. jún. 13. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kreatív álom, talán...

Ez az egyetlen tippem.

2014. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt ilyen, hogy bealudtam de az agyam nem került teljesen alvó üzemmódba, szóval félig ébren voltam félig álomban és hozzám is beszéltek ismerősök. Én azt hittem ébren vagyok csak az volt a fura hogy nem értettem honnan jöhetnek a hangok. Utóbb rájöttem hogy csak kis eltérések voltak a valóságtól, de így jöttem rá hogy álom volt: pl az óra ketyegett aminek már hónapok óta lemerült az eleme, meg máshova voltak pakolva a cuccaim. Szóval álom és ébrenlét között voltál és olyakor megvicceli az embert az agya.
2014. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha szebben tudtam volna meghatározni, ugyanezt írtam volna. Szóval igen ez volt.
2014. jún. 27. 01:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az agyad információkat dolgozott fel. Lehet, hogy másokat hallottál beszélni, de azok valójában a saját gondolataid voltak. Olyan, mintha a gondolataidat megszemélyesítetted volna az ismerőseid képében.


Véleményem szerint egy álom lehetett, de nem olyan mélységű tudatállapotban voltál, amikor tényleges alszunk. Talán alfa állapotról lehetett szó.


16/l

2014. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!