Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen technikával vonzzak be...

Milyen technikával vonzzak be konkrét embert?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan nem ajánlják, de van, akinek bejott és azóta is házasok.

Az én bajom az, hogy nem ismerem az elérhetőségeit, és egy éve láttam utoljára. Egy találkozást szeretnék vele bevonzani, és hogy az pozitívan süljön el, és legyen folytatása a dolognak.

Szóval kérlek, ne negatívumokat, hanem módszereket, sikertorteneteket írjatok. :)


2014. júl. 16. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=KgAVfjvfR7k


Nézd meg 3:18 tól 5:26 -ig. Tanulságos.

2014. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valakitől szeretnél valamit,akkor a legkönnyebb a szubjektív kommunikáció.Rákeresel itt,vagy az Agykontroll esettanulmányok oldalon,részletesen le van írva.Mindemellett,akár tetszik,akár nem,minden ember szabad akarattal rendelkezik,így a kiszemelted is.Ha ő nem akarja,vagy nincs a sorsotokban,mint lehetőség a kapcsolat,akkor nem eröltedheted.
2014. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!