Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Pontosan mire veljem ezt a...

Pontosan mire veljem ezt a dolgot agykontroll kozben? (Kulonos, ijeszzo es a tobbi lent)

Figyelt kérdés

Ez egy egyszeru youtube-os alap agykontroll gyakorlat volt, amire veletlen talaltam ra. Minden siman ment, lementem alfaba -legalabbis szerintem-, 1-es szintre, utana minden ment tovabb, a ferfi adta tovabb az instrukciokat, mire elkezdtem hangos legveteleket hallani. Paraztam ugyan, de nem nyitotram ki a szemem, mert akkor vissza kellett volna tekernem a videot. Abbahagytam a lelegzest, hogy kideritsem, a sajat lelegzetem hallom vagy sem. Hat nem a sajatom colt, viszont ezek a hangok egyre hangosabbak voltak, mire egyszer csak, mintha kozvetlen az orrom elott vett volna valaki egy hatalmas levegot. Hat mit ne mondjak, erre azonnal felpattant a szemem, es kilapcsoltam a teledont ijedtemben. Hozzateszem egyedul vagyok a szobaban, a szel nem suvitett, a szuleim meg lent alszanak, igy oket bizrosan nem halhattam.

Poenkodok, szkeptikusok, kotozkodol velemenyre nem vagyok kivancsi!



2014. aug. 12. 00:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert. Ennek a telefonnak a billentyuzete nem akar megbekelni velem.
2014. aug. 12. 01:02
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Mert az agykontroll démoni eredetű, és ha ilyeneket csinálsz, akkor menyitod magad a szellemvilágnak, és jogot adsz nekik, körülötted/benned lepzseljenek.
2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lionkind ***** válasza:
Előző tök hülyeséget írt szerintem. Én foglalkozok agykontrollal de csak saját magam a tanfolyamra még nem jutottam el. Sok szintje van az ellazulásnak és minél lejebb kerülsz annál nagyobb az esélye hogy képek fognak megjelenni, hangok vagy hasonló hallucinációk (álmoknak is nevezhető mert közben a test alszik), ez normális nem kell félni tőle. Az alapgyakorlat nekem is megvan telefonon néha használom is de jobb szeretek magam meditálni mert akkor nem köt meg semmi, azt csinálok amit akarok és addig amíg akarom. Szeretem a szabadságot.
2014. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is megcsináltam. Csak a Lacit hallottam. :)
2014. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agykontroll gonosz láthatatlan lényekkel hoz téged kapcsolatba. Azokat is, akit agykontroloznál. Én jó,igaz, szerető lényekkel vagyok kapcsolatban,ezért jó nekem, és jó is lesz örökre. A mennyei ATYÁval, és az ÚR JÉZUS KRISZTUSsal.
2023. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!