Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok egy másik emberre...

Hogyan tudok egy másik emberre hatni Agykontrollal?

Figyelt kérdés
semmi vészesre nem kell gondolni csak azt szeretném hogy kicsit jobban kedveljen vagy beszéljen velem. Tudom hogy ezt nem feltétlenül agykontrollal kell elintézni, és nem is így szeretném teljes mértékben csak az első lépést így szeretném megtenni.

2014. aug. 7. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére SEHOGY!
2014. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ehhez még agykontroll sem kell. Legyél érdekes, találd ki mire gondol és már tudsz is vele beszélgetni
2014. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz manipulálni,akkor úgy.Jó ember ismerőnek kell lenni. Tudnod kell, hogy mit mondj neki, hogy kedveljen. Nekem ez eddig úgy,ahogy működött, ha valakivel beszédbe elegyedtem, de mondjuk én önmagam adtam.Nálam az megy nagyon könnyen,ha meg akarom utáltatni magam.
2014. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Csak úgy, kiváncsiságból: mégis, kinek képzeled magad, hogy jogot formálj más ember befolyásolására?

Te jónéven vennéd, ha tudtod nélkül más rád kényszerítené akaratát?

.

Az első lépést nem így kell megtenni! Légy (nem nyálasan) kedves hozzá, mutasd ki (nem tolakodóan), hogy te kedveled őt.

2014. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Manipulálni nem nehéz, ez a gyengék és alattomosak fegyvere. (én is csináltam régen) De tisztán játszani, vállalni a kockázatot, vagy a lehetséges elutasítást és lépni az ügy érdekében, az nehezebb, de bátrabb, tisztelendőbb dolog, mint az agykontroll.
2014. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!