Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ebola: a háttérhatalom újabb...

Ebola: a háttérhatalom újabb taktikája?

Figyelt kérdés

Egy igen érdekes írás, hogy a spirituális szabadságot ellenzők a szellemet médián át agymanipulációval gúsba ötő háttérhatalmak, miként használják fel a tudományt félelemkeltésre. Mit gondolsz erről ? Mikor lesz ennek vége?


[link]


2014. aug. 17. 22:43
 1/5 Napfonat ***** válasza:
6%

Igaz is meg nem is. Én egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, mert az ebola földrajzilag eléggé periférikus, de főleg azért, mert jelenleg nincsen rá orvosság. Azaz az ember szervezete vagy legyőzi a kórt, vagy nem. A halálozási ráta 50% körül van.

Tehát a háttérhatalom engem például nem tud befosatni sem most, sem 2009-ben nem tudott. Annak esélye, hogy ebolával fertőződjünk, roppant kicsi (tehát nincs miért félni), ugyanakkor gyógyíthatatlan, vagyis a gyógyszergyártóknak semmi érdekeltsége ebben nem látszik. Még.

2014. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszergyárak a legnagyobb nyertesei az ebolának, ugyanis most a WHO tömi őket pénzel. Az ENSZ egészségügyi szervezete rábólintott a még csak kísérleti stádiumban lévő, az ebolajárvány alatt tesztelt Zmapp elnevezésű gyógyszer használatára. Közben Kanada is bejelentette, hogy hajlandó rendelkezésre bocsátani saját fejlesztésű ellenszerét. Én személy szerint nem hiszek a véletlenekben.
2014. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 beglerbég ***** válasza:
51%

Hú, alvás előtt pont ez kell most nekem. :)


A linkelt cikk eléggé kamuszagú, tekintve, hogy nem linkelt egyetlen kutatást se ami igazolná az állításait. A wikipédia nem számít hitelesnek, ott még akár én is írhatok akármit a kvantumfizikáról, aztán ha nem veszik idejében észre az ökörséget, akkor elő is adhatom nektek.


De vegyük sorba:

#1: Kola gyümi

A wikipédiás rész egy 1999-es BBC cikkre hivatkozik:

[link]


A cikkben írtakat ugyancsak a BBC újra megemlíti 2014 aug. 6.-án

[link]


Azonban itt megemlítik, hogy az elmúlt 15 évben nem történtek kutatások a növénnyel kapcsolatban. Az ebola gátló hatást csak reménykét jelenik meg napjainkban is. Szóval, most lehet jönni, hogy a háttérhatalom gátolja a kutatásokat stb. De ha igazán rá akarsz jönni, akkor kezdj el magad kutatásokat végezni a növénnyel, elvégre még senki sem csinálta. Ha sikerrel jársz ott a Nobel.


#2: Egyik wikipediás oldal, se angol se magyar, sem említi az ebola szót.


#3: Szintúgy.


Ez így elég szegényes.


@Napfonat


Ha valakit lelőnek pisztollyal arra is lehet mondani, hogy 50% a túlélési esély. Vagy meghal, vagy nem. Igazából mindennek a minimális és maximális túlélési esélye 50%. De a WHO lista alapján a Zaire törzs tűnik a legveszélyesebbnek.

[link]


Átlagolva a törzsek közötti halálozási arány (minden dokumentált kitörés szerint): 67% (Ha nem ütöttem el egy számot sem)


@#2

Persze, hogy nincsenek véletlenek. Azért van most mindenki kiakadva, mert fővárosokat ért a vírus, ráadásul közvetlen gépek mennek onnan Európába meg Amerikába. Az ember már csak olyan, hogy akkor kezdi el a vizes vödröket bekészíteni a pajta mellé amikor a szomszéd háza is kigyulladt.


Természetesen itt könnyebben megfékezik a vírust, de attól még egy halál is sok.


A kísérleti anyagok tesztelésék meg azért engedélyezték, mert kiugróan magas halálozási arányú a betegség, könnyen terjed és nincsen rá jelenleg gyógymód. A fertőzöttektől, szerintem, etikai okok miatt engedélyt szoktak kérni az ilyen holmik tesztelésénél.


Aki elkapja, az nem szokott azzal foglalkozni, hogy a kísérleti gyógymód később esetleg komplikációkat okozhat.

2014. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "háttérhatalom", ahogy a cikkből is kiderül, csak a gyógyszeripar.

Ha valóban van járvány, az nem válogat, hogy kit fertőz meg.

Megfertőzheti a háttérhatalom embereit is. Ezt aligha akarják.

Nem kell mindenhol összeesküvés elméleteket gyártani.

2014. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akik már a hologramos telefont is kitalálták és megalkották, azok ne mondják nekem, hogy nincs ellenszer... ja és ha csak azt vesszük, hogy ANIBIOTIIKUMMAL tömik őket.... ami persze hogy, a gyógyszeriparnak jó.
2014. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!