Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek létezik a háttérha...

Szerintetek létezik a háttérhatalom?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Létezik hát. Csak éppen előtérben van.


/pszt, segítek: úgy hívják, USA/

2014. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

Igen és ilyen kis cionista gnómocskák vezetik, akik 12-en vannak és telepatikusan össze vannak kötve a Mindent Látó Szemmel, így tudják ellenőrizni az egész emberiséget.

Nekik van egy 300 tagú Tritarelitális Spártai Bizottságuk, akik az alvezéreket testesítik meg a piramisban és minden évben Bagolyszobrokat és szűzcsecsemőket égetnek el a Yellowstone parkban, mert ők Sorath-nak, a Nap Vérdémonának szolgálnak reggeltől estig és nekik árulják az országot a hazaáruló ballibsik, de rosszul üzletelnek, mert csak 4200-ért adják darabját Szűzmária Országának.

2014. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

"cionista gnómocskák"


Ez nem valamiféle vicc, bár a cionizmus mondjuk pont az.

Tényleg a zsidók irányítják az USA-t, az pedig "világrendőrködik" a többi országon, csak mert atomfegyverük van. A gond az, hogy másnak is van. Előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz a live erődemonstráció... hát ezért nem vicces a szóban forgó téma.

2014. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Létezik.


Az első jól írta, az USA-nak nagy szerepe van benne.


Ez a háttérhatalom tulajdonképpen egy pénzügyi hatalom.

2014. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

"Tényleg a zsidók irányítják az USA-t"


Persze és a Rothschildek is leuralták a fél világgazdaságot, amikor 1815-ben felvásárolták az egész Londoni Tőzsdét a cselükkel, de még 200 éve is folyamatosan hódítják azt, amit már egyszer meghódítottak, mert ennyire nem bírnak a végére érni a zsidó hódításnak.


Legalábbis a Nagy Anti-háttérhatalmisták ebben hisznek, nem? Ez a legenda egyik sarokköve.

2014. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

"Tényleg a zsidók irányítják az USA-t,"

És ezt a zsidók már tudják? :-o

Mert ha még nem mondtad nekik, akkor most mondd meg, mert szegények hülyén fognak meghalni.


Ami a röfögésedből igaz, az annyi, hogy a világon mindenütt vannak zsidók, például az amerikai törvényhozásban is. Vagyis igen, RÉSZT VESZNEK benne a zsidók is, de messze nem azok irányítják.

A kettő között pedig igen nagy különbség van.


Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy ráadásul azokat a zsidókat, akik bekerültek a képviselőházba, az 50 szövetségi államban, demokratikus szavazással választják. Összesen 435 képviselő hely van, és az oda kerülők között valószínűleg vannak zsidók is - de az amerikaiak nem szokták összeszámlálni őket...

2014. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

#6, értesz angolul mondjuk egy társalgási szinten?

http://www.youtube.com/watch?v=p153TH6P7sY


Ez egy amerikai ürge, aki utána ment a jenki gazdasági tárgyévek elején (tehát minden évben) Izrael számára folyósított államhitelnek. Amit elmond, azt a weboldalán (link a videóban) szkennelt amcsi államigazgatási dokumentumokkal tudja is bizonyítani.


Parancsolj.

2014. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

"Ami a röfögésedből "


Ezt pedig kikérem magamnak.


Nem a derék jobboldali hazafi röfög, hanem a hájas, liberális megmondóember. A kérdést olvasók döntsék el maguk, melyik sztereotípia melyikőnk jelen esetben.

2014. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

Kedves derék jobboldali hazafi, megnéztem a videódat... Erről az emberről a betűvetést sem tételezném fel, de ha te mondod, akkor biztosan egy igen képzett, jónevű gazdasági szakember, esetleg híres politikai elemző lehet. Bocsásd meg nekem, hogy nem ismertem fel azonnal, és így kizárólag az általad kinyilvánított véleményre kell támaszkodnom, mikor erőteljesen megvonom a vállam:

És ezt ki nem szarja le?


A kérdés az volt, hogy azok a bizonyos zsidók irányítanak-e és nem az, hogy adnak-e pénzt Izraelnek?

Amikor mi a proletár internacionalizmus jegyében (OK, tudom, nehéz szó, felejtsd is el) támogattuk a szegény kubaiakat, akkor minket Castro irányított?


Azt pedig nem vitattam soha, hogy az amerikaiak között is vannak unintelligens, gyűlölködő állatok - csak talán az ország hagyományaiból következően kevesebben.

2014. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdés az volt, hogy azok a bizonyos zsidók irányítanak-e és nem az, hogy adnak-e pénzt Izraelnek? "


Már hogyne irányítanának? Nevesítettem is: az USA teljes kül- és részben belpolitikáját irányítják.


Ennek része az, hogy vissza nem térítendő segélyezést (töméntelen, a 320 millió ember által megtermelt, általuk leadózott ingyenpénzt) képesek más jogosult országok orra elől megkaparintani. Azért kapják, mert úgy gyúrják a jenki törvényeket (többek között a segélyezésre vonatkozókat), ahogy akarják.


A fickónak pedig meglehet, van egy sajátságos stílusa, de konkrétan megpróbálkoztak már a megöletésével is, szóval lehet én is kissé "zizzent" lennék ilyesmi után... mindenesetre amit mond, színigaz, mint mondottam volt, ha felmész a weboldalára, ott vannak a bizonyítékai.

2014. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!