Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az elmetükre-technika konkrét...

Az elmetükre-technika konkrét személy vizualizálásával is működik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mi? Mèg nem hallottam róla! Èrdekelne!
2014. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi az?Mi az?Mi az?Mi az?Mi az?Mi az?

Engemet is nagyon megfogott, és nem akar elereszteni.

2014. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elmeséled? Lééccci
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet kicsit késő, de az elmetükre egy olyan agykontroll, ahol alfa állapotban a célodhoz kapcsolódóan kell a mostani helyzetedet megjeleníteni egy fekete keretben (agyban, végig kell gondolni azt, az érzéseket, utána pedig fehér keretben kell megjeleníteni azt a képet, ahol már elérted a célod. Gondold végig, hogy mit fogsz a célod elérése után csinálni, milyen hatással lesz rád, stb. Ezt naponta többször, percekig kell csinálni (amennyi időd van rá), de már csak a fehér keretes képet nézzük, mintha már elértük volna a célunk és ott lennénk. (Pl: ha egy embert akarsz bevonzani, vagy szerelmet, akkor lásd magad először egyedül, aztán az emberrel, képzeld el, hogy miket csinálnátok és így tovább. Minél jobban átérzed, minél részletesebben látod a képet, annál hatásosabb.)

Itt van két pontosabb link:

[link]

[link]


A kérdezőnek pedig: szerintem konkrét személlyel is működik, nekem legalábbis nagyjából bejött :)

2014. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a volt párommal akarom újrakezdeni: elképzelem magunkat a fekete keretben, ahogy ő pl. más lányokkal próbálkozik, én sírok... Aztán fehér keretben azt, hogy együtt vagyunk, boldogan? Azt is, hogy hogyan éljük a mindennapjainkat, miket csinálunk, hova megyünk, stb.? Nagyon sokat segítenél a válaszoddal! :)
2015. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!