Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy léphetek magasabb tudati...

Hogy léphetek magasabb tudati szintre? Mennyi idöbe telik, amíg sikerül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
55%
Semmi féle drog nem kell hozzá, persze azzal is lehet és gyorsabb is lehet, de nem biztos, hogy feltudod dolgozni. Ha nem vagy hajlandó ilyenekkel élni azt ajánlom próbáld ki a meditációt, van többféle módja, biztosan megtalálnád a magadhoz valót :)
2014. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
(12:46)Mit is jelent az,hogy magasabb tudat szintre lépés mert szerintem te se tudod megfogalmazni,ezen gondolkodni kéne kérdező!
2014. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz, hogy tudati szinten léphessél egyet feljebb, előbb erkölcsi szinten hármat kell lépned...
2014. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja hogy te nem élsz drogokkal? Pff... Hagyjuk már!

Ettél már valaha csokit? Ittál már kávé-t? Alkoholt? Vettél be gyógyszert? És gyújtottál már rá?

Ha ezek közül bármelyikre is "igen" a válaszod akkor képmutató vagy, mert igen is drogoztál már.

Például a kávé meg a cigi sokkal károsabb mint a cannabis. Az alkohol által okozott függőségnél meg csak a heroin függőség erősebb.

Vannak ártalmatlan drogok mint pl.: a csoki és a cannabis

Vannak nagyon károsak pl.: cigi, alkohol, heroin, methamphetamine, stb.

És van rengeteg ami a kettő közé esik.


Az alapján amit a drogokról mondasz látszik hogy teljesen tanulatlan vagy a témában, szóval inkább először olvass utána a dolgoknak és utána kritizáld.

2014. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ne is próbálj "magasabb tudati szintre" jutni amíg tudatlan vagy.
2014. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
31%

Nagyon érdekes kérdés , egyáltalán nem hülyeség. Csak azt nem értem, hogy ha valaki nem tud segíteni vagy egyáltalán a témához szólni. miért okoskodik...

Megkérdezhetem miért akarod ezt elérni? Mi a célod ezzel? Engem is rég óta érdekel a tudatalatti, mert egy ismeretlen, fel nem fedezett világ van elrejtve a fejünkben. Engem a feltárása érdekelne. Csak találgatok, de lehet te is erre gondoltál. Ezért is készülök pszichológiai pályára Pár év múlva biztos választ adhatok... Addig te csak tanulj és tanulj minél többet...

2014. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
te iskolában sokat nem fogsz megtudni erről:D
2014. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az ilyen hitetlen idióta drogos k@cs@g@k miatt inkàbb törlöm a kèrdèsemet! Csak azt nem èrtem, hogy mi a jó èdes anyjukat keresnek ebben a kategóriàban, ha nem hisznek benne!?
2014. szept. 3. 22:49
 19/22 A kérdező kommentje:

ann1922

Ne haragutd, vèletlenül tèged is lepontoztalak, mert telón vagyok! Èn is ugyanazt akarom àtèlni, amit te is szeretnèl! Màr elkezdtem meditàlni, azóta jobb nekem, nyugodtabb, türelmesebb ès boldogabb is lettem, mert ràèbresztett arra, hogy az egèszen pici dolgoknak is van èrtelme ès tudok örülni annak is, amit eddig èszre sem vettem!

2014. szept. 3. 22:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem engedem,hogy tiéd legyen az utolsó szó!muhahaha.:) Mellesleg igyál sok vizet fokozatosan többet egészen 10l ig az osztálytársam k-u-r-v-@ okos tőle,próbáld ki.
2014. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!