Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kettős személyiségem van?

Kettős személyiségem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 13 éves lány vagyok, és úgy érzem, hogy két személyiségem van. Egy ideje már így érzem. Az egyik, aki gyűlöl mindenkit, csendes, magánakvaló. A másik viszont keresi mások társaságát, és ha megbántják, ad az embereknek még egy esélyt, és mindig mosolyog. Ez miért lehet?



#tudathasadás?
2014. szept. 9. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez simán csak hangulatingadozás is.
2014. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor lenne az ha olyanjaid lennének, mint


Amit mondasz egyik nap SZÉGYELLED a másik nap. Nem emlékszel a motivációra, hogy miért mondtad. De mikor visszakerülsz abba az állapotba, mikor mondtad akkor megérted és azt nem érted, miért szégyellted utána. Én ebben vagyok már nagyon régóta... És nem igazán kedvelem ezt, mert tartó ismerettségeket nem lehet fentartani.


Szóval reméld hogy NEM

2014. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy tudathasadás lenne


vannak bizonyos körülmények amik bekapcsolják nálad ezt a visszavonulós reakciót.


Lehet hogy egy pszichológussal beszélgetned kéne erről


de ha valaki esetleg azt mondaná hogy ez betegség nehogy el hidd neki! (azaz gyógyszereket nehogy bevegyél!)

2014. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Spilerke ***** válasza:
100%
Szerintem, csak egyszerűen kezdesz felnőni. A kamaszkorban a hormonok tombolnak ilyenkor a személyiségben jelentős pszichés változások következnek be egészen a felnőtt korig az ember felnőtté válása előtt kezdi formálni saját véleményét, ízlését próbálgatja az önállóságot stb. Szóval nem vagy egyedi eset, és a kérdés sem az ezotériára tartozik, mert ebbe nincs semmi ezotérikus.
2014. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak keresed valódi ÉN-edet.

Szeretnél megbízni mindenkiben, viszont 13 éves korodra hallottál már eleget arról, hogy ez nem mindig célravezető.

Még nem tudsz dönteni.

.

A "kettős személyiség" egészen mást takar, más fogalom. Ez pedig nem az! Szerencsédre!!

2014. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ahogy a többiek írták, kamaszkor, hangulatingadozás, én keresés. Szerintem teljesen normális vagy. :)
2014. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!