Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet javítani a szerelmi...

Hogy lehet javítani a szerelmi életet agykontrollal?

Figyelt kérdés

NEM konkrét személyt akarok bevonzani és NEM meg akarok változtatni valakit!

Annyit szeretnék, hogy javuljon az életem ezen a téren.


2014. okt. 26. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Az agykontroll a visszafojtás művészete.

Valószínűleg azért nem mennek rendben a dolgaid mert valami lappang odabent ami útjában áll a boldogságodnak.


Ezt agykontrollal nem tudod megoldani, mert ez a módszer csak mentális problémák megoldására lehet jó. Érzelmi problémákra eredendően nem.

2014. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszafolytás művészete? A meditáció mióta vissza folytás? Kérem, ne írjunk fatális baromságokat!


A szerelmi életen, és bármely élet szakaszon úgy tudsz segíteni ha a pozitív dolgokra összpontosítasz. A megszokások és a félelmek azok amik főleg az ember életét tönkre teszik.

2014. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem a kérdést. Van kapcsolatod, és azon javítanál?

Vagy találni szeretnél, de nem ismersz olyat akit szeretnél?

2014. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Találni szeretnék. Abszolút nincs senkim.
2014. okt. 26. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy részletesen meg kell fogalmazni amit szeretnél. Ill. hogy milyen legyen az illető. Külső, belső, minden. Én ezt leírtam, tulajdonképpen dugig írtam 2 darab A4-es lapot, biztos ami biztos, ha már részletes, akkor legyen részletes. Gondoltam szétnézek egy társkeresőn, de egész országos szinten nem létezik ott olyan akit keresek. Hogy hogyan/honnan lesz egy ilyen személy a városomban...? Nem tudom, de lesz.
2014. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

"Abszolút nincs senkim."

Amennyiben így van, nincs társaságod sem.

Ha nincs társaságod, hogyan ismersz meg embereket?

Ha nem ismersz meg embereket, honnan tudod, közülük ki az, aki kívánalmaidnak megfelel?

Agykontrollal képzeled/akarod elérni azt, hogy adott időben adott helyen legyen, hogy tudhasd, ő az igazi?

Nem fog menni!

.

Ha van olyan, aki elképzelésednek megfelel és ő is pont téged keres, az utcán odamegy hozzád: "Mi egymást keressük, egymásnak vagyunk teremteve!" mit teszel? Belekarolsz és mész vele, vagy elhajtod?

.

Ismerj meg embereket, legyen koedukált haveri köröd, és lehet, pont haverod haverjának haverja lesz a megfelelő számodra!

2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ha szerelmi életről van szó, akkor külön magyarázni kell, hogy nincs senkim. Nem vagyok senkivel kapcsolatban, nem is alakul senkivel, nem is tetszik senki és én sem tetszem senkinek. Igen, vannak barátaim, nekik is vannak barátai, akik között nincs senki, akivel bármit is eltudnék képzelni.
2014. okt. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!