Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agymosó hanganyagok hol vannak?

Agymosó hanganyagok hol vannak?

Figyelt kérdés
Olyan mp3-ak érdekelnének, amiket ha minden este meghallgatok, azáltal bemagyarázom magamnak pl. hogy boldog vagyok vagy bátor. Tehát úgy néz ki, hogy a csávó vagy csaj mondja, hogy "nem félsz semmitől, amikor szorult helyzetbe kerülsz, könnyen ki tudsz vágódni onnan", stb. magyarul át akarom programozni az agyam, vagy kimosni. stb. Sürgős lenne, köszi.

2014. okt. 26. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene jobban kimosni.
2014. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Legoman ***** válasza:
100%

:D Szerintem használjuk az agymosás szó helyett az átprogramozást az szebben hangzik. :)

Erre van egy módszer, egyszerűen magyarázd be magadnak, meséld be magadnak, hogy te ilyen meg olyan vagy.

De ha neked kényelmesebb vedd fel egy kazettára vagy hangrögzítőn azt, hogy milyen akarsz lenni és hallgasd közben pedig ismételgesd. :D A saját hang szerintem a legjobb.

2014. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de én kiakarom, és komolyan írtam
2014. okt. 26. 17:17
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es oké, de nem tudom mit mondjak
2014. okt. 26. 17:17
 5/12 Legoman ***** válasza:
Azt amivé szeretnél válni
2014. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Önszuggesztiót alkalmazz inkább. Magadnak mondd, hangosan, gépiesen, monoton tempóban. Halld közben a saját hangod. Elég 25x/mondat.


Agymosó hanganyag az m1-en, a parlamenti közvetítések alatt hallható.

2014. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd a Kossuth rádiót. Mintha egy elmegyógyintézetben lennél.
2014. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Áthangoló" néven adtak ki Domján Laciék, de van sok ilyen CD-jük, csak nem tudom a nevüket. :)


De csinálhatsz magadnak is ezek mintájára. "Bemagyarázni" felesleges és nem hatékony, elég csak kijelentő mondatok hallgatni/mondogatni magadban, ezek hatni fognak a tudatalattidra.

2014. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél, azt nem "agymosásnak" hívják, hanem pozitív megerősítéseknek, vagy megerősítő állításoknak.
2014. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hand of God
2014. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!