Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Amerikai angol hanganyagok?

Amerikai angol hanganyagok?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan oldalt, oldalakat, ahonnan amerikai angol hanganyagokat lehet letölteni?

2013. okt. 9. 22:24
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Tulajdonképpen attól függ, miyen szinten állsz jelenleg.

Ha már haladó vagy, az iTunes áruházból nagyon hasznos podcast-eket tölthetsz le ingyenesen. Az NPR kínálatában többszáz adást találsz, amelyek kiválóak a szövegértés fejlesztésére. Ajánlom még az English As a Second Language című oktatósorozatot is.

2013. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,


van egy erős felsőfokom, úgyhogy úgy gondolom a tudás rendben. Most szeretnék belemerülni az amerikai english és akcentus rejtelmeibe, és szeretnék sok hanganyagot hallgatni, hogy hozzászoktassam magam. Köszi a tanácsod!

2013. okt. 9. 23:14
 3/6 anonim válasza:

Első vagyok. Akkor remélhetőleg az NPR tetszeni fog. most fedeztem fel, hogy nem feltétlenül kell hozzá külön lejátszó, tessék, válogass kedvedre:

[link]

2013. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Baromi jó!
2013. okt. 10. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gondod az amerikai kiejtéssel sokkal latinosabb mint a brit azaz ha a britet érted akkor az amerikait simán.


de az NPR tényleg lyó

2013. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hunbula ***** válasza:

Tudod van az a bay ahol a kalózok vannak, na ott tudsz pl audiobookot keresni. Nekem ez nagyon bejött, egyébként is hatalmas könyvmoly vagyok. Az amerikai szerzők műveit általában amerikaiak fogják felolvasni, de sok brit angol könyvnek is van amerikai audio változata, érdemes utánanézni. :)

Mindennapi beszéd, szófordulatok pedig nekem legjobban a sorozatokból ragadnak meg, ezen az oldalon [link] százával streamelheted őket. :)

2013. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!